-20%

Loodus SPA kinkekomplekt: päevakreem ja öökreem

50 ml + 50 ml

Algne hind oli: 32.00 €.Current price is: 25.60 €.

3 makset 8.53€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Kinkekomplekt: päevakreem ja öökreem:

Niisutav ja hästi imenduv Avokaado- ja porgandiõliga päevakreem on sobilik kuivale, normaalsele ja kombineeritud näonahale. Porgandiõliga rikastatud näokreem on noorendava toimega ja parandab jumet. Suurepärane kuiva naha hoolduseks, taaselustab ning tugevdab nahka sisaldades rohkelt beetakaroteeni ja vitamiine. Avokaadoõli rikkalik koostis pehmendab ja silub nahka. Eksootiline puuviljaõlide aromaatne segu annab meeldiva lõhnanaudingu.

Apelsini öökreem on hästi imenduv ja rikkaliku koostisega, mis hoiab naha kogu öö niisutatud. Noorendava toimega
aprikoosikiviõli silub kortse ja toidab näonahka. Vitamiinirikas avokaadoõli pehmendab ja kaitseb näonahka. Kreem on rikastatud magusa apelsini eeterliku õliga, mis suurendab positiivsust ja õnnetunnet, leevendab stressi ning omab närve rahustavat ja lõdvestavat toimet. Talvisel ajal kuiva näonaha korral on sobilik ka toitvama päevakreemina.

Loodus SPA on kodumaine tootesari, mis on kokku pandud arvestades kliendi vajadusi ja kohalikku kliimat. Looduslike õlide, vitamiinide ja antioksüdantide tasakaal toodetes pakub nahale suurepärast niisutavat ja pehmendavat toimet. Loodus SPA kreemid ja koorijad on VEGAN sõbralikud ning tooted on vabad parabeenidest, silikoonist ja mineraalõlidest.

 

KOOSTIS

1. Päevakreem: Aqua, Vitis Vinifera(grape)Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Persea Gratissima(avocado)Oil, Glycerin, Polyglyceryl-3Methylglucose Distearate, Helianthus Annuus(carrot)Seed Oil(and)Beta Carotene, Theobroma Cacao Seed Butter, Tocopherol, Benzyl Alcohol,Dehydroacetic Acid,Sorbic Acid,Benzonic Acid(Ecosafe), Parfum

2. Öökreem: Aqua, Vitis Vinifera(grape)Seed Oil, Prunus Armeniaca(apricot)Kernel Oil, Persea Gratissima(avocado)Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Theobroma Cacao Seed Butter, Glycerin, Tocopherol, Benzyl Alcohol,Dehydroacetic Acid,Benzonic Acid, Sorbic Acid (Ecosafe), Citrus Sinensis(orange)Peel Oil, Limonene*, Linalool*

*occurs naturally in essential oils

 

Viimati vaadatud tooted

weleda granaatõuna kätekreem
Weleda granaatõuna kätekreem
Weleda
50ml
Weleda granaatõuna kätekreem

Granaatõuna taastava kätekreemi antioksüdantsete toimeainete ainulaadne ja tõestatud kombinatsioon soodustab rakkude uuenemist ja aitab vältida pigmendilaikude enneaegset teket.

11.40 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
mineraalne päikesekaitsekreem
Amazinc! mineraalne päikesekaitsekreem, SPF30
Amazinc!
70 ml
Amazinc! mineraalne päikesekaitsekreem, SPF30

Loodusliku koostisega mineraalne päikesekaitsekreem. Tõhus (SPF30) kaitse päikesekiirguse (UVA, UVB) kahjulike mõjude eest. Veekindel.

22.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Kirgastav kontsentraat Emblica Intense
Clochee kirgastav kontsentraat Emblica Intense
Clochee
30 ml
Clochee kirgastav kontsentraat Emblica Intense

Kirgastav kontsentraat ühtlustab suurepäraselt naha tooni ja muudab värvimuutused heledamaks. Seda protsessi toetab multifunktsionaalne resveratrool, mis pikendab naharakkude elu, stimuleerib nende uuenemisprotsesse ning säilitab naha tugevuse ja elastsuse. Rikkalik looduslike antioksüdantide sisaldus aeglustab naha endo- ja eksogeenset vananemist.

99.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
sonett looduslik pesugeel värvilisele
Sonett looduslik pesugeel värvilisele pesule, Münt ja Sidrun
Sonett
1,5L
Sonett looduslik pesugeel värvilisele pesule, Münt ja Sidrun

Sonett looduslik pesugeel värvilistele kangastele peseb värvilisi tekstiile õrnalt ja tõhusalt, sobib tegelikult nii valge kui ka värvilise pesu pesemiseks.

11.60 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist