Kui oled kahelnud, millist kosmeetikat valida, siis oleme Sinu jaoks kokku kogunud informatsiooni, mis aitab Sul saada ülevaadet, miks on looduskosmeetika parim:

 

Mis on looduskosmeetika?

Looduskosmeetika koostisosad on kõik orgaanilist päritolu. Looduskosmeetika ei sisalda sünteetilisi ega ka keemilisi lisaaineid, sh parabeeni, silikooni, petrooleumvaha ja teisi kunstlikke kemikaale. Kõik taimed ning nendest saadavad mahlad ja õlid on kasvatatud mahepõllumajanduslikult ehk ilma keemiliste väetiste ja kahjulike sünteetiliste komponentideta.

 

Kuidas ära tunda looduskosmeetikat?

Poe lettidelt leiab hulganisti tooteid, millele on peale kirjutatud “natural” või “organic”, kuid pahatihti  sisaldavad need tooted keemilisi ja sünteetilisi koostisosasid. Kõige lihtsamini tunneb orgaanilised tooted ära sertifikaatide järgi, mis antakse ainult 100% orgaanilistele toodetele.

 

Miks valida looduskosmeetikat?

Põhjuseid on palju, kuid kolm peamist on, et looduskosmeetikal on parem mõju Sinu nahale, see ei kahjusta Sinu nahka ega tervist ning orgaaniline kosmeetika on keskkonnasõbralik.

 

Nahk on inimese suurim organ

Kõik mida me oma nahale määrime, imendub meie organismi. Keskmine naine kasutab umbes 12 erinevat ilutoodet päevas, mõnikord ühte toodet isegi kaks korda päevas. Kui need tooted sisaldavad keemiliselt ja sünteetiliselt töödeldud aineid, siis need samad kunstlikud koostisosad imenduvad nahalt meie kehasse ja hakkavad mõjutama kogu meie organismi tasakaalu. On leitud, et mitte organiilist kosmeetikat kasutades on paljude inimeste nahk muutunud tundlikumaks ning nende samade toodete kasutamise tagajärjel on tekkinud ka tõsisemaid haigusi.

Looduskosmeetika sobib igat tüüpi nahale – kuivale, rasusele, kombineeritud, tundlikule, normaalsele ja küpsele nahale. Eriti oluline on kasutada orgaanilist kosmeetikat allergikutel ja väga tundliku nahaga inimestel, sh ka nendel, kellel esineb nahaprobleeme (ekseem, akne jm), rasedatel ning väikelastel.

 

Looduskosmeetika toimib paremini

Seda juba seetõttu, et nende valmistamisel on kasutatud vaid parimaid ja kõrge kvaliteediga koostisosasid. Orgaanilistes ilutoodetes on naturaalsete toimeainete sisaldus suurem, mis muudab tooted sarnaseks meie naha struktuurile ja selle tulemusel suudavad need ka paremini toetada naha loomulikku rakkude uuendamise-, niisutuse- ja kaitseprotsesse.

 

Looduskosmeetika on keskkonnasõbralik

Orgaaniline põllumajandus välistab täielikult sünteetiliste kemikaalide ja väetiste kasutamise, mida leidub tihti tavakosmeetikas ja mis on kahjuliku mõjuga pinnasele, põhjaveele ning samuti meie tervisele. Orgaaniliste taimede kasvatuses ei kasutata geneetiliselt muundatud organisme. Kasutades orgaanilist kosmeetikat, hoolitsed Sa nii oma naha ja ka tervise eest ning kaitsed ökosüsteemi.

 

Sinu Looduskosmeetika!