Funk My World on südamega loonud valiku stiilseid, unikaalseid ja korduvkasutatavaid klaasist kohvitopse. Ühekordse plastiku probleem on väga tõsine ja suure osa sellest põhjustavad meie kaasaostetud joogiga saadud ühekordsed topsid. Palju keskkonnasõbralikum ja ka stiilsem on kasutada korduvkasutatavaid ilusaid kohvitopse. Klaasist kohvitops on uuringute järgi kõige väiksema ökoloogilise jalajäljega kohvitops- nii palju plusse ühes topsis!
Funk My World klaasist kohvitopsi värvid on valitud nii, et nad sobiksid nii meestele kui naistele ja igas vanuses kasutajale. Mitmed kohvi kaasa müüvad kohad annavad sulle isegi allahindlust kui ostad oma topsiga.
Klaasist kohvitops on tehtud mittepoorsest borosilikaadist, mis tähendab seda, et ta on karastatud ning on vastupidav temperatuuridel -60 kuni +200 kraadi. Klaasi paksus on 2.5 mm ja mõõdud 13 cm x 9 cm. Mahutab 340 ml vedelikku. Silikoonist kaas on disainitud võimalikult lekkekindlana ja võimaldab mõnusalt jooki rüübata.
Funk My World on bränd keskkonnast hoolivale kasutajale, kes peab lugu heast kuumast joogist ning kenast disainist.
Klaasist kohvitops
Klaasist kohvitops, erinevad värvid
Funk My World
1tk
Klaasist kohvitops, erinevad värvid

Klaasist kohvitops, millel on värviline silikoonümbris ja -kaas. Mugav kaasas kanda ja vähendada ühekordsete kohvitopside kasutamist. Topsiga on kaasas ka spetsiaalne kott.

23.50 
Vali
Add to Wishlist
Add to Wishlist