Signe Seebid tahke šampoon Lavendel

60 g

11.00 

3 makset 3.67€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Tahke šampoon lavendel on mugav ja loodussõbralik alternatiiv vedelele šampoonile. Šampoon sisaldab sügavniisutavat avokaadoõli, mis niisutab ning toidab peanahka ja juukseid. Lavendliõli stimuleerib juuste kasvu ning annab traditsioonilise lillelise aroomi.

Tahke šampoon lavendel on suunatud inimesele kellel on kuivad juuksed. Avokaadoõli sisaldab rohkesti rasvu ning seda peetakse üheks kasulikumaks õliks, kuna sisaldab suures koguses vitamiine (A, B, D, E), rasvhappeid (omega3) ja mineraale. Vegan toode.

Miks kasutada tahket šampooni?

  • Vähem plastikut – šampoon ei tule plastikpakendis.
  • Kulub vähe – erinevalt pudelšampoonist ei juhtu õnnetusi, kus šampooni tuleb pihku liiga palju tänu ebamugavale pudelile/pumbale. Isegi laps saab ise pea pestud.
  • Ei sisalda säilitusaineid – sest neid pole vaja, kuna toode ei sisalda vett.
  • Ei sisalda värvaineid ega sünteetilisi lõhnaaineid – sest Signe kosmeetika ei sisalda neid kunagi
  • Ei sisalda silikoone ega parabeene

Kasutamine: Tõmba šampoon läbi niiskete juuste ja kätega masseeri pead kuni šampoon moodustab mõnusa vahu. Loputa rohke veega. Pärast pesu pane tahke šampoon seebialusele kuivama.

 

KOOSTIS

Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium lauryl sulfoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Persea Gratissima Oil, Cetyl Alcohol, Panthenol, Lavandula Angustifolia Flower Oil, Aqua, Linalool* (*sisaldub naturaalselt eeterlikus õlis).

Viimati vaadatud tooted

bambusest massaažihari
Bambusest massaažihari pehmete mummudega
Croll & Denecke
1 tk
Bambusest massaažihari pehmete mummudega

Naturaalsest bambusest keskkonnasõbralik massaažihari.
See mugav massaažihari sobib väga hästi kasutamiseks nii vannis, duši all kui ka saunas.

10.60 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
sonett looduslik pesugeel värvilisele
Sonett looduslik pesugeel värvilisele pesule, Münt ja Sidrun
Sonett
1,5L
Sonett looduslik pesugeel värvilisele pesule, Münt ja Sidrun

Sonett looduslik pesugeel värvilistele kangastele peseb värvilisi tekstiile õrnalt ja tõhusalt, sobib tegelikult nii valge kui ka värvilise pesu pesemiseks.

11.60 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Weleda komplekt: Iirise näohooldus
Weleda komplekt: Iirise näohooldus
Weleda
30ml + 30ml
Weleda komplekt: Iirise näohooldus

Komplekti kuuluvad: Weleda Iirise niisutav päeva- ja öökreem.

29.24 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
The Natural Deodorant kreemjas deodorant-palsam
The Natural Deodorant kreemjas deodorant-palsam Sidrun-geraanium, mini
The Natural Deodorant
10 g
The Natural Deodorant kreemjas deodorant-palsam Sidrun-geraanium, mini

The Natural Deodorant kreemjas deodorant-palsam sulab nahale lihtsalt ja sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele.

4.50 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist