Sinu Looduskosmeetika eesmärk on muuta keemiavaba kosmeetika kättesaadavust lihtsamaks ja mugavamaks, mistõttu leidsime, et oleks vaja üht lihtsat ja ilusat platvormi, mille suur tootevalik võimaldaks tellida kõik vajaliku ühest kohast.

Oleme kokku kogunud parima valiku keemiavaba kosmeetikat nii Eestist kui ka välismaalt ning täiendame seda pidevalt. E-poe sortimendi koostamisel jälgime, et kõik meie e-poes müüdavad tooted oleksid võimalikult puhta ja loodusliku koostisega. Lisaks looduskosmeetikale, leiab meilt ka kodupuhastusvahendeid, toidulisandeid ja eetiliselt valmistatud disaintooteid.

***

Inimeste teadlikkus kosmeetika koostisosade mõjust on viimaste aastatega kasvanud. Seda peamiselt selletõttu, et keemiliste koostisainetega kosmeetika kasutamise tagajärjel ja keskkonnale kahjulike mõjude tõttu on paljudel inimestel muutunud nahk tundlikuks ja üha rohkem tekib sellest allergilisi reaktsioone. Samuti on hakatud jälgima tooteid, mida kasutatakse rasedusperioodil ja väikelapse nahal, sest kõik mida me oma nahale määrime, imendub organismi ja keemiliselt või sünteetiliselt toodetud koostisosad võivad hakata organismi loomulikku tasakaalu häirima.

Loodame, et aitame Teil lihtsalt ja kiirelt leida endale ja oma perele vajalikud looduslikud ja tervislikud tooted!