NUUD deodorant – meie klientide suur lemmik juba mitu aastat

posted in: Blogi, Nahahooldus | 0

Nuud deodorant on organismile ohutu deodorant, mis on nii meie kui meie klientide lemmik juba mitu aastat!


Miks üldse eelistada looduslikku deodoranti?

Peamine põhjus on see, et sinu keha peaks kindlasti higistama! Higistamine aitab reguleerida kehatemperatuuri ning eraldada organismi kogunenud mürke.
Traditsioonilised deodorandid sisaldavad suurel hulgal ohtlikke kemikaale, mistõttu võivad need ummistada poore ning raskendada kehal higistamist. Looduslikud deodorandid aitavad vältida aga ebameeldiva higilõhna teket, säilitades keha bakteriaalse tasakaalu.


Mille poolest on Nuud deodorant eriline?
Nuud deodorandil on patenteeritud koostis, mis neutraliseerib ebameeldivat lõhna tekitavad bakterid ECOCERT sertifikaadiga mikrohõbedaga. See suurepärane ja populaarne deodorant toimib pärast ühekordset kasutamist lausa 3-7 päeva! Isegi pesemine, sportimine ega muu aktiivne eluviis ei mõjuta selle efektiivsust – see on lihtsalt nii hea!

Nuud koostises ei ole ühtegi sünteetilist kemikaali, alumiiniumi, lõhnaaineid, parabeene, mikroplasti ega alkoholi. See ei tekita poorides ummistusi ega takista higistamist, vaid laseb nahal hingata ja loomulikul viisil jääkaineid väljutada täpselt nii nagu see on loodud olema. Lisaks sellele ei jäta Nuud riietele plekke.
Kuna Nuud deodorant ei ärrita nahka, siis sobib see ideaalselt ka kõige tundlikumale nahale. Kõlab ju nagu parim looduslik deodorant?!

 

Millist rolli mängib selles deodorandis mikrohõbe?
Nuud deodorant ei eemalda juba tekkinud higilõhna, kuid koostises olev võtmekomponent mikrohõbe aitab seda ennetada, elimineerides bakterid, mis tekitavad ebameeldivat lõhna.

Kasutamiseks pese kaenlaalused ning määri kuivadele kaenlaalustele herneterasuurune kogus Nuudi. Arvesta, et vähem on rohkem – sellisel juhul püsib tulemus võimalikult kaua.

Keskmine inimene kasutab Nuudi 3 päeva tagant, kuid kuna kõigi kehad on erinevad, siis on ka kasutussagedus individuaalne. Esialgu võid proovida kasutada üle päeva ning siis hakata järjest harvemini peale kandma just nii nagu sinu kehale sobib ning leia enda jaoks sobiv intervall.

Kuna Nuud deodorant toimib teisiti kui traditsioonilised deodorandid, siis alguses võib higilõhn olla tugevam. Mida rohkem nahk harjub uue loodusliku deodorandiga, seda vähem intensiivne on higilõhn – anna oma kehale aega kohanemiseks.

Kui efektiivne Nuud deodorant on?
Pärast Nuudi pealekandmist ei ole vaja muretseda selle efektiivsuse pärast ka siis, kui oled käinud näiteks trennis või duši all kuna õlipõhine kreemdeodorant imendub nahka ning tekitab veekindla kaitsekihi.

Nuud on mitu korda kontsentreeritum kui tavaline deodorant ning seda kulub seetõttu umbes 15 korda vähem! Mis tähendab, et seda tuleb toota 15 korda vähem, transportida 15 korda vähem ja ära visata 15 korda vähem pakendit ka. Lisaks on Nuudi tuub valmistatud suhkrurooplastist ja pappkarp biolagunev. Seega on Nuud ohutu deodorant nii sinule kui keskkonnale.

Nuud sobib nii meestele kui naistele, noortele ja vanadele – proovi ja veendu ise!

Leave a Reply