Robini Mesila
Robini Mesila on väike Lõuna-Eesti viieliikmeline perefirma, mis asutati 2018. aastal ning iga pereliige annab enda panuse toodete valmimisse. Herki, Geete, Robin, Lisete ja Laureen – nende käsitööna valmivad kõik Robini Mesila mesilasvahast küünlad.
Robini Mesila mesilasvahast küünlad on tehtud 100% puhtast Lõuna-Eesti meekorje alade mesilasvahast. Mesimummud teevad tööd peamiselt Keerispea põllul, mida Robini Mesila pereliikmed ise külvavad.
Kevadine korje on Robini Mesila mesilastel põhiliselt paju, vaher ja võilill. Suvel keerispea, valge ristik ja loodusliku heinamaa õied.
Naturaalsest mesilasvahast küünalde põletamine puhastab toas olevat õhku, eraldades negatiivseid ioone, millega neutraliseerib õhus tolmu, allergeene, vingugaasi ning muid lõhnu.
Soovituslik on küünlaid põletada kuni 2h järjest, vältimaks küünla koopasse põlemist. Tahi optimaalne pikkus võiks jääda kuni 0.5cm, nii põleb küünal ühtlaselt. Kui taht on liiga pikk, siis lõika see lühemaks, kui küünal on jahtunud.
Otsas
mesilasvahast teeküünal
Mesilasvahast teeküünal, ümbriseta
Robini Mesila
1 tk
Mesilasvahast teeküünal, ümbriseta

See mesilasvahast teeküünal on ilma alumiiniumist ümbriseta, puuvillast tahiga ning valmistatud 100% naturaalsest mesilasvahast. Põlemisaeg ~4h.

1.20 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Otsas
mesilasvahast küünal
Mesilasvahast käsitööküünal
Robini Mesila
1 tk
Mesilasvahast käsitööküünal

See mesilasvahast käsitööküünal on puuvillast tahiga ning valmistatud 100% naturaalsest mesilasvahast. Põlemisaeg ~30h.

9.90 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist