Iluankeet: tippkokk Hardi Nurmine

posted in: Blogi | 0

 

Sel korral vastab meie küsimustele tunnustatud tippkokk Hardi Nurmine, kes hoolimata oma noorele eale, on jõudnud olla juba mitmete auhinnatud restoranide peakokk, sealhulgas Neikid ja Kõue mõisa restoranis Kaheksa Jalga. Paljude jaoks on ta tuttav just omanimelisest kokasaatest. 

Mõni aeg tagasi võttis Hardi aga aja maha ning jäi koduseks oma 2-aastase lapsega. Tänaseks on Hardi jälle tagasi köögiarsenalis OKO Restos ja naudib alanud kevadet. Loe lähemalt, mida räägib Hardi oma tätoveeringutest, lemmikutest reisisihtkohtadest ja mis on tema lemmikud ilutooted.

 

NIMI: Hardi Nurmine

VANUS: 33

TÄHTKUJU: Ambur

SUHTE STAATUS: Abielus

LAPSED: Üks 2 aastane plikatirts

ERIALA: Kokandus

 

HOMMIKUNE RUTIIN (ILURITUAAL): Hommikuti pesen alati külma veega nägu ja seejärel panen mõnda head rasvast näokreemi, et nahk pehmeks läheks. Seejärel õlitan ja kammin habet-vuntsi – noh et ei näheks välja nagu tänavakass.

LEMMIK ILUTOODE: Habemeõli. Olen proovinud paljusid erinevaid ja nende peamine vahe seisneb aroomis ja selles, et mõni vedelam ja teine tummisem. Prageu kasutan Mane of Midgardi Summer Raid õli ja olen väga rahul.

KUI TIHTI OSTAD KOSMEETIKAT?: Mitte väga tihti, igasuguste kreemide eest hoolitseb lugupeetud abikaasa, mina teen ainult sahtli lahti ja kasutan. Pigem tassin just neid habemetooteid koju – kas ostan või saan kingituseks. Mulle küll meeldib oma veatu palge eest hoolt kanda, kuid kuidas või millega seda teha, siis seda teab abikaasa ikka paremini.

 

 

KUI SAAKSID OMA 15-AASTASELE MINALE ANDA ÜHE SOOVITUSE, SIIS MIS SEE OLEKS?: Ma kardan, et ühest ei piisaks. Aga kolm soovitust oleks miinimum millega saaks hakkama: 1. Ära hakka suitsetama! 2. Sõprust ei saa osta! 3. Ära tõmble!

MIS OLI SINU ESIMENE TÄTOVEERING JA MIS LUGU ON SELLE TAGA?: Esimest tätoveeringut tahtsin omale juba siis kui olin umbes 13-14 – tänan oma vanemaid, et nad ei lubanud mulle seda siis. Sain omale ise lubada esimese alles kui olin 24 või 25 ja selleks on mul parema küünarvarre peal kokamütsi ja nugadega sugar skull. Tahtsin omale väikest tätoveeringut mis oleks seotud kokandusega ja esimene mõte oli pealuu millel kontide asemel kaks nuga risti all. Läksin kunstiku juurde ja rääkisin oma idee ära, tunni pärast oli tal pilt valmis. Kahjuks polnud tal sel päeval aega mulle seda peale joonistada, ning kui ma nädala pärast tagasi läksin, siis oli ta vahepeal mõlenud sellele ja peaaegu hoopis teises stiilis pildi joonistanud – sellest sai kohe mu lemmik.

SINU PÕNEVAIM REISISIHTKOHT: Põnevaim on ilmselt Brunei, aga absoluutsed lemmikud on Uus-Meremaa ja Hawaii. Bruneis on hästi äge kultuur ja tavad ja kuidas päratu rikas sultan oma rahva eest hoolt kannab ja ennast poputab. Kaks viimast on aga meeletult ilusa looduse ja inimestega. Üldiselt mulle ei meeldi kaks korda ühes ja samas riigis käia kui on veel kohti kus pole üldse käinud, kuid Uus-Meremaale ja Hawaiile läheks küll iga kell tagasi.

MEELDEJÄÄVAIM TOIDUELAMUS: Mulle meeldib, et see küsimus on sõnastatud just nii, mitte, et mis on Su lemmiktoit vms. Meeldejäävaim elamus on Horvaatiast ühes pigem suvalises külakeses suvalises trahteris serveeritud käsitöö gnocchid koorekastme, pagi juustu ja valge trühvliga. Siiamaani hakkab suu vett jooksma kui see meenub.

 

 

MILLEST AMMUTAD INSPIRATSIOONI?: Igalt poolt – raamatutest, televiisorist, loodusest. Suurimad inspireerijad on laps ja abikaasa.

MIS SINU ELUS PRAEGU PÕNEVAT TOIMUB?: Viimasel ajal on elu kuidagi põnevaks läinud. Olen kõrvaldanud mitu olulist stressi allikat oma elust ja ma olen  põhimõttleiselt kõigega rahul mis mu elus pragu toimub. Töö-elus tegin oma arvates sammu tagasi, ent siis selgus et see oli hoopis suur samm edasi. Kodus on kõik hästi, isegi hakkan joone peale jõudma kõikide nende kodutöödega millest naine on juba kaks aastat nimekirja teinud. Laps on terve. Kevad, päike. Kõik on hästi!

 

 

Hardi Nurmine lemmiktooted Sinu Looduskosmeetika e-poes:
  1. Mane of Midgard Summer Raid habemeõli – kui Sul on habe, siis see lausa kohustab Sind omama ka õli.
  2. Dr. Bronner’s käte desinfitseerija – väikse lapsega mööda poode jms ringi käies peab desinfitseerija alati kaasas olema. Mulle hirmsasti meeldib lavendli lõhn ja see Dr.Bronneri toode on ses osas ideaalne.
  3. TurBliss bioaktiivne näomask meestele – lisaks sellele, et see niisutab ja hooliseb mu näonaha eest, on see ka ägedat musta värvi.
  4. Urtekram Teepuu šampoon – peanahk on mul alati üsna tundlik olnud, ning teepuu on teadupärast nahka rahustava toimega.
  5. Logona juuksegeel bambusega – kasutan juuksegeeli üsna vähe, kuid aeg ajalt ikka läheb tarvis. Logona juuksegeel jätab juuksed üsna minimaalselt hoituks, st et näeb välja nagu polekski midagi kasutatud, kuid samas hoiavad juuksed ilusti teineteise ligi ja ka soovitud suunas.

 

Leave a Reply