Saviga nahk klaariks

posted in: Blogi | 0

 

Juba sajandeid on savi olnud üks hinnatuimaid koostisosasid ilumaailmas. Selle looduses leiduva mineraali peamine toimeaine on naha toksiinidest puhastamine, see imab endasse mustuse ja liigse rasu ning annab klaari tulemuse.

 

Lisaks puhastavatele omadustele, toidab savi nahka mineraalidega ning ergutab vereringet. Savi sobib kasutada pea igal nahatüübil, kuid kuna savi tüüpe on mitmeid ja need on erinevate intensiivsusastmetega, siis tuleks enne savi baasil valmistatud kosmeetika kasutamist veenduda, milline savi on sinu nahale parim.

 

VALGE SAVI

Valge savi on väga rikas oma mineraalainete poolest. Valge savi koorib õrnalt nahka ning  kuna ta imamisvõime on väiksem kui teistel savi tüüpidel, siis ei kuivata see liigselt nahka. Valge savi sobib õrnale, ärritunud ja vananevale nahale. Valge savi muudab naha pehmemaks ja vähendab pooride teket.

Cattier näokoorijat valge saviga leiad SIIT.

 

ROHELINE SAVI

Roheline savi kuivatab savidest nahka kõige rohkem ning seetõttu on sobilik rasusele, kombineeritud ja aknega nahale. Roheline savi stabiliseerib rasu eritust, puhastab nahka ja stimuleerib vereringet. Pideva kasutamise tulemuseks on siledam ja puhtam nahk. Rohelise savi värvus tuleneb selles leiduvast taimeosakestest (põhiliselt vetikatest).

 

Cattier rohelise savi näomaski rasuele näonahale leiad SIIT.

 

V.O.H rohelise savi seep näole ja kehale leiad SIIT.

 

 

 

Processed with VSCO with a9 preset

 

PUNANE SAVI

Punane savi on sügavpuhastava ja kooriva toimega. See sobib hästi normaalsele nahale ning on tõhus rosaatsea, ärritunud ning tundliku naha hooldamisel, kuna eemaldab nahalt ketenduse ja sügeluse. Punase savi värvus tuleb tema kõrgest rauaoksiidi- ja vasesisaldusest.

 

 

Signe seebid punase savi seepi näonahale leiad SIIT.

Joik roosiseep punase saviga kehale leiad SIIT.

 

 

 

 

 

RHASSOUL SAVI

Rhassouli savi on pärit Marokost ning sobib kombineeritud nahale. Rhassoul savi peetakse savide hulgast kõige paremaks naha toitjaks. See puhastab nahka sügavuti, eemaldades rasu ja surnud naharakud, leevendab psoriaasi ja aknet, vähendab naha punetust, tõstab elastsust ning muudab naha puhtamaks ja klaarimaks.

 

 

Magrada Kadakaseep Rhassoul saviga leiad SIIT.

Alva Rhassoul mineraalse pesukreemi leiad SIIT.

 

 

 

KOLLANE SAVI on efektiivne toksiinide eemaldaja. Seda võib kasutada kõikide nahatüüpide puhul, kuid kõige sobilikum on õrnale ja vananevale nahale. Kollane savi puhastab, stimuleerib vereringet ning eemaldab oma kooriva toimega surnud naharakud. Kollast savi soovitatakse kasutada ka akne puhul.

 

Cattier kollase savi näomaski kuivale nahale leiad SIIT.

 

ROOSA SAVI on punase ja valge savi segu. See pehmendab kuiva ja tundlikku nahka ning puhastab seda õrnalt. Roosa savi aitab parandada naha elastsust ja stimuleerib naharakkude uuenemist, tulemuseks on nooruslikum ja pehmem nahk.

 

V.O.H roosa savi seepi, mis on sobilik nii näo, käte kui ka keha pesemiseks leiad SIIT.

Cattier roosa savi näomask tundlikule nahale leiad SIIT.

 

Kasutatud fotod: tootjad ja www.helloglow.co

Leave a Reply