Sonett looduslik küürimisvahend

500ml

5.00 

3 makset 1.67€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Küürimisvahend on väga leebe ja õrn roostevabade pindade, emaili, plastiku, klaasi ja keraamiliste plaatide puhastamiseks.  Kaltsiumkarbonaadil on õrn abrassiivne toime, kookosõli ja alkoholisegu lahustab rasva ja mustuse. Sonett küürimisvahendis sisalduval lavendli- ja sidrunheinaõlil on antibakteriaalne toime.
Sonett looduslikud puhastusvahendid on 100% biolagunevad, äärmiselt leebed ja õrnad nahale ning sobivad ka allergikutele. Nende puhastusvahendid ei sisalda ensüüme, naftakeemiast valmistatud pindaktiivseid aineid, sünteetilisi lõhna-, värv-, säilitus- ega pleegitusaineid. Soneti taimne tooraine pärineb kontrollitud mahepõllundusest.
Kasutamine: puhastusvahendi võib kanda otse pinnale, hõõru niiske lapiga ja loputa puhta veega.

KOOSTIS

50% peenike lubjakivijahu, 1-5%suhkrutensiid ja kookosalkoholsulfaat, -1% looduslikud eeterlikud õlid,lavendelja sidrunirohuõli.

Viimati vaadatud tooted

weleda granaatõuna kätekreem
Weleda granaatõuna kätekreem
Weleda
50ml
Weleda granaatõuna kätekreem

Granaatõuna taastava kätekreemi antioksüdantsete toimeainete ainulaadne ja tõestatud kombinatsioon soodustab rakkude uuenemist ja aitab vältida pigmendilaikude enneaegset teket.

11.40 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
−20%
LUUV laste šampoon
LUUV laste šampoon, pirn
LUUV
200 ml
LUUV laste šampoon, pirn

LUUV laste šampoon on spetsiaalselt laste juustele väljatöötatud ning arvestatud kõikide nüanssidega. Pisaravaba, õrn nahale ja teeb juuksed tugevaks ja kaunilt läikivaks.

Algne hind oli: 11.90 €.Current price is: 9.52 €.
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
rapsivahast teeküünlad
Rapsivahast teeküünlad ümbriseta, 10 tk
Ökomon
10 tk
Rapsivahast teeküünlad ümbriseta, 10 tk

Need rapsivahast teeküünlad on ilma alumiiniumist ümbriseta, puuvillast tahiga ning valmistatud 100% naturaalsest rapsivahast.

6.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Apelsini öökreem
LoodusSPA apelsini öökreem
LoodusSPA
50 ml
LoodusSPA apelsini öökreem

Apelsini öökreem on hästi imenduv ja rikkaliku koostisega, mis hoiab naha kogu öö niisutatud.

15.50 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist