Konjac näopesukäsn söega

1 tk

8.23 

3 makset 2.74€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Konjac näopesukäsn söega on 100% looduslikust ning taimsest materjalist käsn, mis sobib kõikidele nahatüüpidele. See sisaldab kasulikke mineraale ja antioksüdante, parandab näopuhastustoodete toimet ning aitab neil paremini imenduda.
Tänu oma õrnale koorivale toimele puhastab konjac näopesukäsn nahka ja jätab selle puhtaks ning pehmeks. Kokkupuutel veega muutub käsn pehmeks ning koorib õrnalt näonahka.

Käsnaga saab sügavalt puhastada ja koorida õrnalt surnud naharakke, seejuures naha oma kaitsekihti mitte kahjustades. Pärast kasutamist on nahk pehmem ning säravam.

Kasutamine:
Tee käsn märjaks, lisa soovi korral näopuhastusvahendit ning masseeri õrnalt nägu, kaela ning dekolteepiirkonda. Sobib ka meigi eemaldamiseks. Pärast kasutamist loputa käsn hoolikalt ning pane kuivama. Selleks on käsna küljes nöör.

Konjac näopesukäsn on valmistatud Aasiast pärit Amorphophallus konjaci juure kiududest ja sisaldab bambussütt, mis aitab väga hästi hooldada rasust ja probleemset nahka. Bambussüsi sisaldab mineraale, mis aitavad vabaneda toksiinidest, imavad liigse rasu ja aitavad võidelda bakterite levikuga.

Viimati vaadatud tooted

komplekt naisele
Komplekt naisele: metallist raseerija “roosa kuld” + Nurme raseerimisseep
Bambaw
1x raseerija + raseerimisseep
Komplekt naisele: metallist raseerija “roosa kuld” + Nurme raseerimisseep

Selles komplektis on metallist roosa kulla tooni raseerija, spetsiaalne ja mugav hoiustamisalus, üks žiletitera ning Nurme raseerimisseep naistele.

36.59 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Otsas
tselluliidi massaažihari
Tselluliidi massaažihari
Croll & Denecke
1 tk
Tselluliidi massaažihari

Mugav hari aitab vähendada ja ennetada tselluliiti. Masseeri regulaarselt probleemseid piirkondi – kintsud, puusad, tuharad, kõht.

10.77 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Avokaado- ja porgandiõliga päevakreem
LoodusSPA avokaado- ja porgandiõliga päevakreem
LoodusSPA
50 ml
LoodusSPA avokaado- ja porgandiõliga päevakreem

Niisutav ja hästi imenduv Avokaado- ja porgandiõliga päevakreem on sobilik kuivale, normaalsele ja kombineeritud näonahale.

15.75 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
punase savi seep
Signe Seebid Punase savi seep
Signe Seebid
100g
Signe Seebid Punase savi seep

Punase savi seep sobib regulaarseks näonaha hoolduseks.

6.10 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist