Otsas

Couleur Caramel näopuhastuspiim

200 ml

22.30 

3 makset 7.43€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Laost otsas

Couleur Caramel näopuhastuspiim sobib ka õrnale ja tundlikule nahale ebapuhtuse ning meigi eemaldamiseks. Ei sisalda lõhna- ega värvaineid, mis võiksid ärritada nahka. Peamiseks orgaaniliseks aktiivaineks on seesamiõli, mis pehmendab ja hooldab nahka.

Kasutamine: võta puhastuspiima peopessa, kanna näole ning emulgeeri nahka ringjate liigutustega. Seejärel loputa veega ning toniseeri nahka näoveega.

Tunnustatud keskkonnasõbralik toode “ECOCERT” – BP 47 – 32600 L’ISLE JOURDAIN. Vegan koostis.

99,2% kõigist komponentidest on looduslikku päritolu, 11,5% taimsetest toimeainetest sisaldavad rikkalikult asendamatuid rasvhappeid, 11,1% kõigist komponentidest on mahepõllumajanduslik toodang.

Sisaldab järgmiseid toimeaineid:

  • Baobabiõli FT (Adansonia digitata): niisutab, toidab nahka ja rahustab epidermise ärritust.
  • Magusmandli õli Org (Prunus amygdalus): parandab naha struktuuri, niisutab, pehmendab.
  • Seesamiõli Org (Sesamum indicum): kõrge tokoferooli sisaldusega (E-vitamiin), hävitab vabu radikaale.
  • Kalahari arbuusi õli FT (Citrillus lanatus): nahka niisutavad, taastavad ja naha struktuuri parandavad omadused. Aitab tugevdada rakuseinu ja suurendab naha elastsust.
  • Rukkilille vesi Org (Centaurea cyanus): teeb nahapinna siledaks, puhastab; põletikuvastase ja regeneratiivse toimega.
  • Sheavõi ehk võiseemniku pähklite või Org (Butyrospermum parkii): niisutavate, elustavate ja taastavate omadustega, sisaldab palju looduslikke vitamiine A, E ja F.
  • Päevalilleseemneõli Org (Helianthus annuus): toitev, osaleb raku regeneratiivsetes protsessides, sisaldab palju asendamatuid rasvhappeid (omega 6).
  • Oliiviõli skvalaan (Squalane): niisutab nahka, muutes selle elastseks ja siidiseks.
  • Oliivi skvaleen (Squalene): pehmendav aine, pind ei jää õliseks.
  • Glütseriin (Glycerin): niisutab ja pehmendab.

 

KOOSTIS

AQUA (WATER) – HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL – GLYCERIN** – POLYGLYCERYL – 6 DISTEARATE – SESAMUM INDICUM (SESAME) SEED OIL* – CENTAUREA CYANUS FLOWER WATER* – BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER) BUTTER* – XANTHAN GUM – TOCOPHEROL – PARFUM (FRAGRANCE) – BENZYL ALCOHOL – DEHYDROACETIC ACID – SODIUM HYDROXIDE – LACTIC ACID

* Ingredient from Organic Farming

** Made using organic ingredients

Viimati vaadatud tooted

urtekram šampoon
Urtekram šampoon Lõõgastav Lavendel
Urtekram
250 ml
Urtekram šampoon Lõõgastav Lavendel

Urtekram šampoon lõõgastava lavendliga muudab juuksed pehmeks ja säravaks.

10.37 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
HOIA huulepalsam saialillega
HOIA huulepalsam saialillega
HOIA homespa
5,5 ml
HOIA huulepalsam saialillega

See huulepalsam on valmistatud Saaremaa saialilledest, lisatud juurde herpest ennetav melissi eeterlik õli. Aitab hoida huuled terved.

6.90 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
hoia kehakoorija
HOIA kehakoorija tselluliidile Beach Bum
HOIA homespa
200 ml
HOIA kehakoorija tselluliidile Beach Bum

HOIA kehakoorija Beach Bum on välja töötatud tselluliidiga võitlemiseks. See sisaldab rikkalikult rafineerimata orgaanilist sheavõid ja kookosrasva, mis aitavad nahka toita ja niisutada, parandada naha elastsust, jätta selle peale koorimist pehmeks ja siidiseks.

13.90 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Dr. Scheller kortsudevastane päevakreem
Dr. Scheller kortsudevastane päevakreem argaaniaõliga
Dr. Scheller
50 ml
Dr. Scheller kortsudevastane päevakreem argaaniaõliga

Dr. Scheller kortsudevastane päevakreem argaaniaõliga ühtlustab nahatooni ning muudab naha elastsemaks.

23.38 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist