Otsas

Couleur Caramel meigialuskreem nr 24 Pearly

30 ml

30.50 

3 makset 10.17€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Laost otsas

Couleur Caramel sügavniisutavatel meigialuskreemidel on õrnalt läbikumav toon, mis korrigeerib naha enda tooni ning lisab loomulikku sära parima jume saavutamiseks. Sobib kasutamiseks igale nahatüübile.

Meigialuskreem sisaldab orgaanilist jojobaõli, mis hoiab naha niisutatud ning pehmena, orgaanilist aprikoosiõli, mis muudab jume säravaks, orgaanilist magusmandliõli, mis toidab ning kaitseb nahka. Orgaaniline avokaadoõli taastab naha kaitsevõimet ning orgaaniline damaskuse roosivesi taastab ning pehmendab nahka.

99% looduslikku päritolu

28% aktiivaineid

20% toimeainetest on orgaanilisest mahepõllumajandusest.

Meigialuskreeme on saadaval viies toonis: white, pink, apricot, caramel, pearly.

White– sobib kasutamiseks igale nahatoonile, et ühtlustada jumet;
Pink– on heleroosa tooniga, sobib eelkõige heledale nahale värskema ilme andmiseks;
Apricot– on oranžika alatooniga, elavdab väsinud nahka ning ühtlustab kergelt päevitunud või jumekamat nahatooni;
Caramel– on tumedama pruunika alatooniga, ühtlustab kaunilt päevitunud naha jumet ning annab sellele õrna sära, samuti võib toodet kasutada näol isepruunistaja asemel;
Pearly– on kergelt roosaka ning kameeleoni alatooniga, neutraliseerib naha ebaühtluseid ning annab nahale värskust ning ühtlustab jumet.

Kõik Couleur Caramel meigialuskreemid omavad ECOCERT COSMOS ORGANIC sertifikaati ning on vegan.

Kasutamine:
Kanna puhtale näonahale enne jumestustoodete kasutamist. Vali enda nahatoonile sobiv meigialuskreem ning naudi säravat ning kestvat meiki.
Meigialuskreem sobib kasutamiseks ka päevakreemina, igale nahatüübile.

Koostisosad:
INCI: AQUA (WATER) – ROSA DAMASCENA FLOWER WATER* – GLYCERIN** – HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL – PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL* – SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL* – CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE – POLYGLYCERYL-6 STEARATE – PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL* – BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER) BUTTER* – CETYL ALCOHOL – MICROCRYSTALLINE CELLULOSE – PARFUM (FRAGRANCE) – POLYGLYCERYL-6 BEHENATE – TOCOPHEROL – CELLULOSE GUM – SODIUM HYDROXIDE – LACTIC ACID – BENZYL ALCOHOL – CELLULOSE – DEHYDROACETIC ACID – GERANIOL – LIMONENE – LINALOOL [MAY CONTAIN: CI 77499 (IRON OXIDES) – CI 77288 (CHROMIUM OXIDE GREEN) – SILICA – KAOLIN – CI 77007 (ULTRAMARINES) – CI 75470 (CARMINE) – CI 77492 (IRON OXIDES ) – CI 77491 (IRON OXIDES) – CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) – MICA] *Ingredient from Organic Farming / Ingredient from Organic Farming
**Transformed from organic ingredients / Made using organic ingredients

Viimati vaadatud tooted

Weleda tahke dušiseep
Weleda tahke dušigeel lavendliga
Weleda
75 g
Weleda tahke dušigeel lavendliga

Weleda tahke dušiseep aromaatse lavendli ja puiduse vetiveriga on valmistatud vaid taimeõlidest ning see mõjub lõõgastavalt ja harmoniseerivalt nii kehale kui vaimule.

9.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
hoia looduslik päevitusõli
HOIA looduslik päevitusõli
HOIA homespa
100 ml
HOIA looduslik päevitusõli

Meeldivalt maheda lõhnaga päevitusõli sisaldab loodusliku päikesekaitset, toidab nahka beetakaroteeni ja vitamiinidega, kaitseb seda vananemise ja päikese kahjulike mõjude eest. Hinnanguline päikesekaitse on SPF 20.

24.90 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Otsas
mineraalne päikesekreem
Amazinc! mineraalne päikesepiim, SPF30
Amazinc!
150 ml
Amazinc! mineraalne päikesepiim, SPF30

Loodusliku koostisega mineraalne päikesekreem. Tõhus (SPF30) kaitse päikesekiirguse (UVA, UVB) kahjulike mõjude eest. Veekindel.

25.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Salveideodorant
Weleda looduslik deodorant salveiga
Weleda
100ml
Weleda looduslik deodorant salveiga

Salvei, rosmariini ja tüümiani eeterlikud õlid tagavad keha värskuse terveks päevaks.

16.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist