Ayaani looduslik õhulõhnastaja täitevedelik Kirg

100 ml

12.00 

3 makset 4.00€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Aitan istutada Eesti metsa

Jah! Soovin istutada 1,5€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Looduslik õhulõhnastaja täitevedelik Kirg on pisut magusa ja värske lõhnaga. Ayaani looduslik õhulõhnastaja Kirg on suurepärane viis luua oma kodus just endale meelepärane aroom. Sobib hästi vannituppa, elutuppa, koridori, lemmikloomade lõhnade neutraliseerimiseks. Tänu looduslikele eeterlikele õlidele ei pea kartma allergilisi reaktsioone keemilistele koostisosadele. Olenevalt eeterlikest õlidest omab ka terapeudilist toimet.

Ayaani looduslikud kodulõhnastajate täitevedelikud on valmistatud Eestis. Ayaani sündis pärast pikki aastaid katsetamist ja uurimist. Ayaani peab tähtsaks pakkuda ainult looduslikke ning kõrgekvaliteedilisi aroomiteraapia tooteid. Seepärast on kõik nende eeterlikud õlid ökoloogiliselt puhtad ning Ecocerti poolt tsertifitseeritud.

 

KOOSTIS

Magusa apelsini, lavendli, ylang-ylangi ja vanilli eeterlikud õlid, isopropülideen glütserool (sojaubadest), rattani pulgad

Viimati vaadatud tooted

-15%
Mandli tundliku naha dušikreem
Weleda mandli dušikreem tundlikule nahale
Weleda
200ml
Weleda mandli dušikreem tundlikule nahale

Weleda mandli dušikreem tundlikule nahale. Seebivaba, siidiselt pehme, nahka toitev ja rahustav dušikreem puhastab õrnalt, kuid tõhusalt nahka.

12.24 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
looduslik siidikäsn
Croll & Denecke looduslik siidikäsn kehapesuks
Croll & Denecke
1tk
Croll & Denecke looduslik siidikäsn kehapesuks

Looduslik siidikäsn on väga vastupidav ning nahasõbralik. Sobib ka tundlikuma nahaga kasutajale, sest nendega saab õrnalt keha pesta.

9.90 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
lauvärv
Couleur Caramel matt lauvärv nr. 023 Matte black
Couleur Caramel
2,5g
Couleur Caramel matt lauvärv nr. 023 Matte black

Lauvärv on 100% loodusliku koostisega. Kõrge pigmendisisaldusega siidiselt sileda tekstuuriga lauvärvi on lihtne kasutada ja hajutada kokku erinevaid värvitoone. Professionaalne kvaliteet ja püsivus.

15.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
-20%
laste päikesekreem
Eco Cosmetics laste päikesekreem SPF 50+
Eco Cosmetics
50 ml
Eco Cosmetics laste päikesekreem SPF 50+

Eco Cosmetics päikesekaitsekreem imikutele ja lastele „Neutral“ SPF 50+.

27.10 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist