Ayaani looduslik õhulõhnastaja Kirg

100 ml

19.00 

3 makset 6.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Aitan istutada Eesti metsa

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Looduslik õhulõhnastaja Kirg on pisut magusa ja värske lõhnaga. Ayaani looduslik õhulõhnastaja Kirg on suurepärane viis luua oma kodus just endale meelepärane aroom. Sobib hästi vannituppa, elutuppa, koridori, lemmikloomade lõhnade neutraliseerimiseks. Tänu looduslikele eeterlikele õlidele ei pea kartma allergilisi reaktsioone keemilistele koostisosadele. Olenevalt eeterlikest õlidest omab ka terapeudilist toimet. Aroomi tugevust saab reguleerida pulkade arvuga. Mida rohkem pulki, seda intensiivsem aroom. Tänu sellele ei pea kartma, et lõhn liiga tugev oleks. Korra nädalas võib pulki ümber pöörata kui tunnete, et sooviksite aroomi tugevust suurendada. Õhulõhnastaja tühjaks saamise korral on võimalik tellida täitevedelikku.

Kestvus: kuni 9 nädalat (sõltub pulkade arvust ning õhuliikuvusest)

Kasutamine:

  1. Keera ära puidust kork
  2. Eemalda selle all asuv plastmassist kork
  3. Keera puidust kork tagasi
  4. Lisa soovitud arvul pulki
  5. Korra nädalas või soovitud tihedusega võib pulki ümber keerata lõhna tugevamaks muutmiseks

Ayaani looduslikud kodulõhnastajad on valmistatud Eestis. Ayaani sündis pärast pikki aastaid katsetamist ja uurimist. Ayaani peab tähtsaks pakkuda ainult looduslikke ning kõrgekvaliteedilisi aroomiteraapia tooteid. Seepärast on kõik nende eeterlikud õlid ökoloogiliselt puhtad ning Ecocerti poolt tsertifitseeritud.

 

KOOSTIS

Magusa apelsini, lavendli, ylang-ylangi ja vanilli eeterlikud õlid, isopropülideen glütserool (sojaubadest), rattani pulgad

Viimati vaadatud tooted

Kontsentreeritud pesupulber
Sonett looduslik pesupulber
Sonett
2,4 kg
Sonett looduslik pesupulber

See looduslik pesupulber sobib kõikide värviliste ja valgete puuvillasest, linasest, kanepist ja sünteetilisest materjalist rõivaste pesemiseks.

18.10 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Tahke šampoon sidrunhein
Signe Seebid tahke šampoon sidrunhein
Signe Seebid
60 g
Signe Seebid tahke šampoon sidrunhein

Tahke šampoon sidrunhein on suunatud inimesele kellel on normaalne peanahk ning juuksed.

11.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
sojavahast käsitööküünal
Sojavahast käsitööküünal, kadakas
Bonobo
1 tk
Sojavahast käsitööküünal, kadakas

Bonobo sojavahast käsitööküünal pakub nii silmailu kui hubasust sinu ümber ilma tervist ning meie keskkonda ohtu seadmata. Põlemisaeg ~20 h.

13.00 18.50 
Vali
Add to Wishlist
Add to Wishlist
sonett pesugeel villale ja siidile
Sonett pesugeel villale ja siidile
Sonett
1 L
Sonett pesugeel villale ja siidile

Sonett pesugeel villale ja siidile on valmistatud taimeõlidest. See pesugeel sobib õrnade kangaste, villa ja siidi pesemiseks kas pesumasinas või käsitsi temperatuuril 20–40°C.

10.50 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist