Kristalldeodorant – 100% looduslik ja ohutu

posted in: Blogi, Nahahooldus | 0

Higistamine on loomulik keha protsess, kuid ebameeldiv lõhn võib olla tüütu ja ebamugav. Paljud inimesed pöörduvad keemiliste deodorantide poole, et higistamist takistada kuid kas teadsid, et tegelikult on higistamine keha jaoks väga oluline! Higistamine aitab reguleerida kehatemperatuuri ning eraldada organismi kogunenud mürke. Kui higistamist keemiliste deodorantidega takistada, siis võivad sinu kaenlaalused poorid ummistuda ning tekitada nahalööbeid, -ärritusi ning isegi tervisehäireid.

Sina tee aga tark ning teadlik valik ja vali looduslikud deodorandid! Näiteks on kõige puhtam ning 100% looduslik variant kristalldeodorant.

 

Mis on kristalldeodorant?

Kristalldeodorandid on valmistatud vaid looduslikest mineraalidest, nagu potassium alum (kaaliumalumiin ehk aluniit), mis on täielikult looduslik kaaliumi mineraalsool, mis esineb kristalldeodorantides. Seda on deodorandina kasutatud juba aastatuhandeid ning eriti populaarne on see Aasias. Potassium alumil on piisavalt suured molekulid, mis ei pääse läbi naha kaitsekihi. Seetõttu moodustub nahale kaitsev kiht, mis pidurdab bakterite kasvu ja hoiab ära ebameeldiva lõhna tekkimise. Kristalldeodorant ei takista higistamist ega ummista poore, vaid aitab reguleerida keha loomulikku protsessi.

Kristalldeodorandi eelised:

  • Ohutu koostisega: ei sisalda sünteetilisi kemikaale ega lisaaineid, alkoholi ega parabeene, mis võivad nahka ärritada või kahjustada.
  • Sobib igale nahatüübile: on nahasõbralik ja sobib kasutamiseks ka tundliku naha ning allergiate korral.
  • Toetab keha normaalseid protsesse: ei takista higistamist ega ummista poore, mis võimaldab nahal hingata ja kehal loomulikult jahutada.
  • Keskkonnasõbralik: valmistamisel kasutatakse vaid looduslikke mineraale, mis on biolagunevad ja ei kahjusta keskkonda.
  • Pikaajaline kaitse: see pakub kuni 24-tunnist kaitset ebameeldiva lõhna eest ja hoiab terve päeva värskena.
  • Kestab kaua: üks kristalldeodorandi pulk võib kesta aastaid ning lisaks sulle rõõmustada ka su rahakotti.

Kuidas kasutada kristalldeodoranti?

Kristalldeodorandi kasutamine on lihtne ja mugav. Niisuta kristalldeodorandi otsa veega, kanna õrnalt puhtale ja kuivale nahale ning lase nahal kuivada. Kuivata pärast kasutamist ka kristalldeodorant ning hoia seda kuivas ja jahedas kohas, et see kestaks kauem.

Kui sa ei ole seda veel teinud, siis proovi kindlasti kristalldeodoranti ja avasta ise selle ainulaadsed omadused ja eelised!
Kristalldeodorant

Kristalldeodoranti on ka vedelal kujul, mis tähendab, et tahke kristallsool on lahustatud vees. Lõhnaga variantidele on lisatud eeterlikke õlisid:

Kristalldeodorant
Kristalldeodorant Roos
Kristalldeodorant
Kristalldeodorant Lavendel
Kristalldeodorant
Kristalldeodorant Lõhnatu
Kristalldeodorant
Kristalldeodorant Meestele

Leave a Reply