Korduvkasutatav raseerija – kellele ja miks?

posted in: Blogi | 0

Kas sa oled mõelnud, kui palju tarbetut prügi tekib ühekordsetest plastikust raseerijatest? Liiga palju! Igal aastal rändab prügimägedele miljardeid ühekordseid raseerijaid. Ning kogu meie eluajal prügimäele sattunud raseerijad on seal siiani alles, sest nende lagunemine võtab aega mitusada aastat. Kuna need on valmistatud mitme erineva materjali segust, siis ei saa neid ka ümber töödelda.

Sellele probleemile on aga lihtne ja kiire lahendus – korduvkasutatav raseerija! Ja veel eriti hea, vastupidav ning keskkonnasõbralik variant on metallist raseerija, mis on põhimõtteliselt vaid ühekordne investeering ning peab kaua vastu. Vahetavate teradega metallist raseerija on küll tunduvalt kallim kui ühekordsed, kuid pikas perspektiivis tasub see vahetus end märkimisväärselt ära.

bambaw metallist raseerija Metallist raseerija Metallist raseerija Metallist raseerija

 

 

 

 

 

 

 

Miks on metallist korduvkasutatav raseerija nii hea?

 

🌱 Sobib kasutamiseks nii meestele kui naistele – nii kehal kui näol
Jah, see on unisex toode, mis sobib kasutamiseks kõigile ning kogu kehal. Ideaalne nii jalgadele, intiimpiirkonnale, kaenlaalustele või lõuale.

🌱 Vähem nahaärritust ja kvaliteetne tulemus
Mitme teraga raseerijad ärritavad nahka ja soodustavad karvade sissepoole kasvamist. Kuna metallist raseerijal on üks kahe küljega tera, siis see tähendab seda, et su nahka ei tirita ja ärritata samal ajal kolme või rohkema teraga ning raseerimine on väga nahalähedane. Tulemus on palju puhtam ja tervislikum kuna tekib vähem nahavigastusi ning mikrohaavakesi.

🌱 Metallist raseerija kestab kaua
Metallist raseerija on käepärase kaaluga ning jõulise disainiga. Kui selle eest hoolt kanda võib ta kesta terve su eluaja. Praktiliselt on see korduvkasutatav raseerija eluaegne investeering, sest roostevaba teras on pea purunematu.

🌱 Pikas perspektiivis on korduvkasutatav raseerija soodsam
Metallist raseerija on küll kallim kui plastikust klassikaline raseerija kuid vahetatavad terad on oluliselt odavamad nii et üsna varsti tasub investeering ära, sest ühe tera hind on umbes 0,3 – 0,4€.

🌱 Lihtsasti hooldatav
Ainus asi, mida peab vahetama, on žiletitera ja kui tihti, sõltub kasutustihedusest. Peale kasutamist lihtsalt pühi rätikuga liigne vesi ära ning hoiusta raseerijat kuivas kohas.

🌱 Ei ummistu karvadest
Kuna metallist raseerijal on ainult üks tera, siis ei teki terade vahel vastikut karva ummistust. Kui mõni karv peakski sinna vahele jääma, siis on seda lihtne veega ära pesta.

🌱 Need on täielikult plastivabad
Metallist raseerijad on valmistatud kvaliteetsest ja vastupidavast roostevabast terasest ja erinevalt plastikust raseerijatest on nad mõeldud kaua kestma. 

 

Bronners teepuuõli seep
Bronners teepuuõli seep
žiletiterad
Žiletiterad
Nurme raseerimisseep
Nurme raseerimisseep
Zew raseerimisseep
Zew raseerimisseep
Clochee rahustav after shave
Clochee rahustav after shave meestele
Heath raseerimisjärgne palsam
Heath raseerimisjärgne palsam meestele
Heath raseerimiskreem
Heath raseerimiskreem meestele
Hoia aaloegeel
Hoia aaloegeel
Raseerimisjärgne palsam meestele
Raseerimisjärgne palsam meestele
Raseerimiskreem meestele
Raseerimiskreem meestele

 

Leave a Reply