Iluankeet: Marilyn Jurman

posted in: Blogi | 0
  Marilyn Jurman on näitleja, laulja, blogija, joogaõpetaja ja ema. Insipireeriv naine on justkui musternäidis ütlusele: “Kes teeb, see jõuab”. Sügisel Tallinna vanalinnas It’s Yoga Tallinn joogastuudio avanud Marilyn räägib meile enda ilurituaalidest, reisimisest ja looduskosmeetikast.

Nimi: Marilyn Jurman 

Vanus: 32 

Tähtkuju: Ambur

Hommikune ilurituaal: Pesen näo seebiga üle.

Õhtune ilurituaal: Pesen näo seebiga üle. Mul on üsna rasune nahk ja mitu korda päevas seebiga pesemine aitab mind. Eelistan kasutada looduslikke seepe, näiteks Nurme seepe, et nahk ei hakkaks ketendama.

Lemmik ilutoodeTahaks kohe vastata jälle seep, aga tegelikult on silmalainer.

Kui palju kasutad looduskosmeetikat vs tavakosmeetikat? Kui palju jälgid kosmeetikatoodete koostisosi? Aastatega üha rohkem. Ma arvan, et hakkasin umbes 5 aastat tagasi endale teadvustama, et on erinevus looduslikul ja tavakosmeetikal. Alustuseks hakkasingi lugema koostisosi ja seejärel uurima brändide eetilist käitumist. Tavakosmeetikat kasutangi täpselt nii palju, kui olude sunnil peab – näiteks keegi kingib midagi, siis ma ei viska seda minema. Aga ise püüan valida looduskosmeetikat.

 

Kui tihti ostad kosmeetikat? Oleneb kosmeetikast. Meigitooteid liiga tihti ei osta, kuna ma ei meigi ennast eriti tihti. Samas kreeme ja pesemisvahendeid mulle ikka meeldib osta.

Kolm kõige mõnusamat asja elus? Jooga, tütrega kallistamine ja kuum vann.

Mida praegu loed? Margus Karu – “Hobune Henry Unenägu”

Parim film, mida oled viimasel ajal näinud? Victoria & Abdul

Parim nõuanne, mis sulle antud on? Et “Ma ei tea” on ka vastus. Ja vahel ei olegi vaja üldse vastata vaid on vaja lihtsalt kuulata.

Millal oled kõige õnnelikum? Reisides

Parim mälestus suvest? Koos perega päikesepaistes jalutamine.

Kui saaksid enda 15-aastale mina anda ühe soovituse, siis mis see oleks? Kuula iseennast.

Mis on olnud sinu põnevaim reisisihtkoht? Nepal

Meeldejäävaim toiduelamus? Vietnamis

Mis sinu elus hetkel põnevat toimub? Avasin joogastuudio ja kasvatan last ja käin ülikoolis.

Marilyni valitud tooted Sinu Looduskosmeetika e-poest:
Dr. Hauschka huulepulk Amaryllis – Dr. Hauschka tooteid olen alati vältinud, kuna on minevikus olnud halb kogemus, kuid see punane värv tundus nii leekiv, et annan talle võimaluse.
Mineraalne BB kreem Fair Lily Lololt –  tundub mulle sobilik, sest mulle meeldib naturaalne look.
Henna silmalainer lagritsamust Curiosalt – nagu ma ütlesin, siis mu üks ainsaid meigi vahendeid ongi silmalainer ja see taas on firma, mida ma ei tea.
Põsepunaduo Naked Pink Lily Lololt – olen just saanud selgeks selle, et heleda ja tumedama põsepunaga saab kontuurida ja tahan seda katsetada.
Dr. Hauschka huulepulk Amaryllis 11
Lily Lolo põsepuna duo Naked Pink
Lily Lolo mineraalne BB kreem Fair
Turbliss sära andev rabavesi 24K kullaga
Curiosa henna silmalainer lagritsamust

Leave a Reply