Dr. Bronner’si maagilised seebid

posted in: Blogi | 0

 

Miks on Dr. Bronner’si seebid erilised?

Dr. Bronner’si maagilised seebid on 100% biolagunevad ja valmistatud taimsel baasil. Dr. Bronner’s ei ole tavaline kosmeetika tootja, vaid tegemist on ettevõttega, mis on panustanud juba üle 160 aasta meie tervise, planeedi ja majanduse heaolusse.

Kõik koostisosad, mida Dr. Bronner’s oma toodetes kasutab on õiglase kaubanduse (Fair Trade) sertifikaatidega. Nende seebid on 100% ümbertöödeldud pakendis ja sildistatud 10% ulatuses kanepikiust tehtud taaskasutatud paberist sildiga. Nende toodete pakendid ei ole vaid kujunduslikul põhjusel tekstirohked, vaid oma toodete siltidega annavad nad edasi oma tõekspidamisi, kuidas muuta maailm üheks paremaks kohaks, sest lõppude lõpuks me oleme siin planeedil “All-one” ehk kõik ühes!

 

Emmanuel Bronner

Emmanuel Bronneri eesmärk oli toota seepe, mis on võimalikult puhta koostisosaga, samal puhastaksid efektiivselt. Tema esimene Dr. Bronner’si sildi all valminud toode oli piparmündi vedelseep, mis oli ainulaadne kõikide teiste hulgas. Dr. Bronner’si seepide maagilisus seisneb nende kasutusvõimalustes – ühte toodet saab kasutada vähemalt 18 erineval viisil!

 

 

18 JA ROHKEMGI VEEL KASUTUSVÕIMALUST DR. BRONNER’SI SEEPIDEGA:

 

KEHA

Vala väike kogus seepi dušisvammile ja pese üle keha või kasuta tükiseepi. Mõlemal juhul saad nautida rikkaliku siidist vahtu ja imeliselt puhast nahka.

 

NÄGU

Vala 3-4 tilka niiskele peopesale, aja vahtu ja kanna näole. Võid ka lahjendada 1 osa seepi, 4 osa vett eraldi pudelis.

 

KÄED

Vala 3-4 tilka niiskele peopesale ja aja vahtu. Võid ka lahjendada 1 osa seepi, 4 osa vett eraldi pudelis.

 

REISIŠAMPOON

Eriti mugav kasutada reisil, et mitte võtta kaasa lisatoodet. Pese juukseid nagu tavaliselt ja loputa. Kasuta kindlasti palsamit.

 

PESU PESEMINE

1/4 tassitäit seepi pealtlaetavate masinate puhul (1/8 eestlaetavate korral). Kogus sõltub vee karedusest. Piisavalt õrn siidpesu ja villa puhul.

 

JALAVANN

Vala 15 ml seepi veega täietud kaussi ja lõdvestu. Piparmündiseep sobib lõhenenud kandade korral, teepuuõliga seep jalaseene korral.

 

LEMMIKLOOMADE PESEMINE

Kanna eelnevalt käte vahel vahule aetud seep looma niiskele karvkattele. Seebi kogus sõltub lemmiklooma suurusest ja karvkattest. Kasuta lõhnatut seepi või teepuuõliga versiooni kirpude/täide vastu. Kassidele ainult lõhnatu seep! Hoia silmadest eemale!

 

BEEBIDE PESEMINE

Vala sorts lõhnatut seepi dušisvammile ja pese õrnalt lapse nahk. Hoia silmadest eemale!

 

PUUVILJADE PESEMINE

Väike kogus seepi kausitäie vee hulka. Pese puuviljad ja loputa. Lõhnatu seep on selleks parim.

 

TAIMEKAHJURITE TÕRJE

1 teelusikatäis seepi 750 ml veepudeli kohta. Pihusta taimedele. Kasuta lavendliseepi.

 

SUULOPUTUSVAHEND

Vala 1-2 tilka piparmündiseepi 1/2 klaasi vee hulka ja loputa suu.

 

PLEKI-EEMALDAJA

Vala 1-2 tilka seepi plekile, hõõru õrnalt ja loputa, kuni plekk on kadunud.

 

AURUVANN

Naha puhastamiseks ja hingamisteede avamiseks vala 1 tl piparmündiseepi kaussi, aseta nägu kausi kohale, kata pea rätikuga ja hinga!

 

HAMBAPASTA

Vala 3 tilka niiskele hambaharjale. Jah, see maitseb nagu seep! Parimad selleks on piparmünt ja eukalüpt, aga ka lõhnatu seep.

 

VANNITOONIK

Vala korgitäis seepi vannivette. Ei vahuta, aga puhastab.

 

NÕUDEPESUVAHEND

Lahjenda seepi veega suhtes 1 osa seepi, 8 osa vett. Aga võid kasutada ka lahjendamata – vala paar tilka niiskele svammile. Tsitruse-apelsini vedelseep on köögis eriti mõnus – neutraliseerib kala ja sibula lõhna.

 

RASEERIMINE

Nägu: 10 tilka seepi; kaenlaalused: 5 tilka; jalad: pool teelusikatäit. Aja seeb käte vahel vahtu ja kanna nahale. Katseta kindlasti ka tükiseebiga – suurepärane pehme vaht ja sile tulemus!

 

MEIGIPINTSLITE-SVAMMIDE PUHASTAJA

Te pintsel niiskeks, vala mõned tilgad seepi niiskele käele, keeruta pintslit seebivahus ja loputa jaheda veega. Vajadusel korda. Svammidele on parim tükiseep!

 

NB! Dr. Bronner’si vedelseebid on kontsenteeritud! Kasuta kas tilga kaupa või lahjenda veega eraldi nõusse.

 

Tutvu Dr. Bronner’si seepide valikuga SIIN!

Leave a Reply