-20%

Weleda pajukoore matistav näokreem

30ml

Algne hind oli: 16.80 €.Current price is: 13.44 €.

3 makset 4.48€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Pajukoore matistav emulsioon võitleb üleliigse rasuga. Nahk jääb kaunilt matt ja ilma läiketa. Ka punetav ja vistrikega nahk vajab tõhusat niisutust. Weleda pajukoore ülikerge matistav emulsioon sisaldab antimikroobseid ekstrakte, mis aitavad ennetada vistrike ja komedoonide teket. Emulsioon imendub ülikiiresti ja ühtlustab naha tekstuuri. Regulaarsel kasutamisel muutub nahk taas kaunilt säravaks. 

Kliiniliselt testitud:

  • Aitab võidelda nahaprobleemidega, ennetab komedoonide ja vistrike teket
  • Vähendab läiget
  • Rahustab nahka

Kasutamine: pärast puhastusgeeli kasutamiset masseeri vajalik kogus emulsiooni näole ja kaelale. Kasutada nii hommikuti kui ka õhtuti. Sobib hästi meigi aluskreemiks.

Weleda pajukoore sari on NaTrue ökosertifikaadiga. Vegan.

 

KOOSTIS

Water Alcohol Glycerin Silica Betaine Tapioca Starch Isoamyl Laurate Xanthan Gum Hectorite Carthamus Tinctorius Seed Oil Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Orbignya Oleifera Seed Oil Cetearyl Glucoside Salix Alba/Daphnoides/Fragilis/Purpurea Bark Extract Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract Hamamelis Virginiana (witch hazel) water Citric Acid Glyceryl Stearate Citrate Glyceryl Caprylate Fragrance 1 Limonene 1 Linalool 1 Geraniol 1 Citral 1 

  1. from natural essential oils

Viimati vaadatud tooted

habemeõli
ZEW For Men habemeõli, kanepiseemneõliga
ZEW For Men
30ml
ZEW For Men habemeõli, kanepiseemneõliga

ZEW For Men värskendav habemeõli kanepiseemneõliga, sandlipuu ja muskuse lõhnaga. See habemeõli on mõeldud habeme igapäevaseks hooldamiseks ja vormimiseks.

23.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
−20%
Weleda laste šampoon
Weleda laste šampoon-dušikreem apelsiniga
Weleda
150 ml
Weleda laste šampoon-dušikreem apelsiniga

Laste šampoon-dušikreem apelsiniga on õrn ja kreemine 2in1 toode õrnale nahale ja juustele – mõeldud spetsiaalselt lastele, kes ei ole enam beebid.

Algne hind oli: 9.20 €.Current price is: 7.36 €.
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Couleur Caramel huuleläige
Couleur Caramel huuleläige Nude pink nr 903
Couleur Caramel
6 g
Couleur Caramel huuleläige Nude pink nr 903

Huuleläige hooldab huuli ning lisab huultele volüümi ja lopsakust. 100% looduslikud koostisosad.

22.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Kontsentreeritud pesupulber
Sonett looduslik pesupulber
Sonett
2,4 kg
Sonett looduslik pesupulber

See looduslik pesupulber sobib kõikide värviliste ja valgete puuvillasest, linasest, kanepist ja sünteetilisest materjalist rõivaste pesemiseks.

18.10 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist