Weleda komplekt: Astelpaju

50ml + 200ml

24.29 

3 makset 8.10€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Weleda kinkekomplekt: Astelpaju sisaldab kätekreemi ja dušigeeli.

Komplekti kuuluvad:

1. Astelpaju kätekreem Weledalt on kerge ja kiiresti imenduv kätekreem kuivale nahale. Kaitseb ja niisutab käsi ning muudab need siidiselt siledaks. Hinnalist ja vitamiinirikast astelpajuõli sisaldav kätekreem, mis imendub kiiresti nahka, kaitseb kuivi ning karedaid käsi niiskuse kaotuse ja lõhenemise eest. Käed muutuvad pehmeks ja ühtlaseks, kuid ei tundu rasvastena. Astelpajukreem sisaldab puhast seesamiõli ja väärtuslikku, vitamiini- ja oluliste rasvhapeterikast, astelpajuõli. Puhtad taimeõlid toetavad naha loomulikku ainevahetust ning aitavad nahal üles ehitada kaitsefunktsioone. Kärekreem on värske puuviljalõhnaga, mis on saadud värskendavast greipfruudist, magusast madariinist ja hinnalisest sandlipuu eeterlikust õlist.

Niisutab ja muudab karedad käed siidiselt siledaks. Dermatoloogiliselt testitud.

2. Astelpaju dušigeel Weledalt on värskendav, elujõudu andev, looduslike orgaaniliste õlidega. Päikesest saaadud kuldne energia ja elujõud dušikreemis. Puhastab õrnalt  ja loob imelise meeleolu.

Kui Sa saaksid võtta päikest duši all, siis see lõhnaks ja tunduks su meeltele täpselt selline nagu astelpaju dušikreem. Päikeseküpsed astelpajumarjad annavad kuldse hinnalise õli, mis on vitamiinirikas ja hellitab nahka. Kreemjas, õrn ja kosutav dušikreem tugevdab lipiidide kihti ja koostises olevad A-provitamiin ja E-vitamiin kaitsevad vabade radikaalide eest. Suviselt lõhnavad apelsinid, mandariinid ja greipfruut on annavad dušikreemile oma tujutõstva aroomi.

Tänu nahalähedasele pH-tasemele ja suhkrutensiididele puhastab dušikreem nahka eriti hoolikalt. Väga nahasõbralik, dermatoloogiliselt testitud.

 

KOOSTIS

1. Astelpaju kätekreem:Water  Sesamum Indicum Seed Oil  Alcohol  Hydrolyzed Beeswax  Tapioca Starch  Lysolecithin  Cera Alba Glyceryl Stearate SE  Hippophae Rhamnoides Oil  Xanthan Gum  Fragrance 1  Limonene 1  Linalool 1  Citronellol 1 Benzyl Benzoate 1  Benzyl Salicylate 1  Geraniol 1  Citral 1  Farnesol 1

2. Astelpaju dušigeel:Water  Sesamum Indicum Seed Oil  Coco-Glucoside  Alcohol  Disodium Cocoyl Glutamate  Glycerin Chondrus Crispus Extract  Fragrance 1  Sodium Cocoyl Glutamate  Hippophae Rhamnoides Oil  Xanthan Gum Lactic Acid  Limonene 1  Linalool 1  Citral 1

1 – Sisaldub looduslikes eeterlikes õlides

Viimati vaadatud tooted

metallist raseerija
Bambaw metallist raseerija must, alusega
Bambaw
1tk
Bambaw metallist raseerija must, alusega

Metallist raseerija saavutab parima tulemuse võimalikult vähese ärritusega. See on 100% plastikuvaba ja korduvkasutatav – lihtsalt vaheta tera. Unisex ja sobib nii näole kui kehale. Kaasas ka üks žiletitera.

29.48 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
weleda kassinaerise mähkmekreem
Weleda valge kassinaerise mähkmekreem
Weleda
50ml
Weleda valge kassinaerise mähkmekreem

Ülitundliku ja allergilise naha hoolduskreem, mis sobib kasutamiseks beebi esimesest elupäevast.

13.72 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Vannisool roos
Signe vannisool Roos
Signe Seebid
350g
Signe vannisool Roos

Aitab kehal lõõgastuda meeldiva aroomi keskel.

7.10 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Öko nõudepesusvammid
Öko nõudepesusvammid, 2 tk
Croll & Denecke
2 tk / pk
Öko nõudepesusvammid, 2 tk

Croll & Denecke nõudepesusvammid on hea imavusega ja korduvkasutatavad ning kasutusea lõpus komposteeritavad kasvõi oma koduaias. Sobivad suurepäraselt nii nõude kui ka üldpindade pesemiseks.

5.08 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist