Weleda kätekreem lõhnatu

50 ml

10.50 

3 makset 3.50€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

See Weleda kätekreem on lõhnatu, sisaldab jojoba- ja kookoseõli mis imenduvad kiiresti ja hoiavad niiskust nahas väga hästi, samas ei jäta kleepuvat tunnet ega käsi rasvaseks ja toode on lõhnaainete vaba.

See kätekreem sobib ideaalselt tundlikule nahale. Niisutab intensiivselt, taastab nahka ja vähendab kuivuse tunnet. Jojoba- ja kookoseõli rahustavad tundlikku ja ärritunud nahka, käed jäävad siidiselt pehmed.

Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.

Koostisosad:
Vesi, jojobaseemneõli, glütseriin, kookosõli, taimne emulgaator, tapioki tärklis, skvalaan, betaiin, tselluloos, kurgirohuseemneõli, trehaloos, piimhape, ksantaankumm.

Ei sisalda mineraalõli, silikoone ega teisi sünteetilisi õlisid, parabeene ega teisi sünteetilisi säilitusaineid, sünteetilisi värvi- ja lõhnaaineid ega muid nafta jääkprodukte.

Viimati vaadatud tooted

weleda saialilleõli
Weleda saialilleõli beebile
Weleda
200ml
Weleda saialilleõli beebile

Saialille õli puhastab ja kaitseb nahka alates esimesest elupäevast.

17.70 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Sonett nõudepesumasina sool
Sonett looduslik nõudepesumasina sool
Sonett
2kg
Sonett looduslik nõudepesumasina sool

Soneti nõudepesumasina sool pehmendab vett, takistab katlakivi teket ning tagab seeläbi parema pesutulemuse.

5.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Dr. Scheller kortsudevastane päevakreem
Dr. Scheller kortsudevastane päevakreem argaaniaõliga
Dr. Scheller
50 ml
Dr. Scheller kortsudevastane päevakreem argaaniaõliga

Dr. Scheller kortsudevastane päevakreem argaaniaõliga ühtlustab nahatooni ning muudab naha elastsemaks.

23.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist