Vasest keelekaabits

1 tk

15.00 

3 makset 5.00€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Vasest keelekaabits on klassikaline keelepuhastaja, mis tuleneb Ayurveda traditsioonist. Keele puhastamine on väga tähtis osa suuhügieenist, sest kõige rohkem halba hingeõhku tekitavaid baktereid koguneb just meie keelele.

Ayurveda on iidne India teadus tervislike eluviiside kohta, mis keskendub tugevalt keelehügieenile. Igapäevane keele puhastamine koos hammaste harjamisega eemaldab mürgised ladestused. Ayurveda järgi on puhas keel keha tervise võti.
Toidujäägid, bakteriaalsed naastud, kogunenud toksiinid ja keelele kasvavad seened on paljude suuõõneprobleemide ja mitmesuguste levinud terviseprobleemide põhjuseks. See on soodne keskkond mikroorganismidele, mis põhjustavad suuõõnes põletikulisi protsesse (kaaries, parodontiit, stomatiit) ja mürgitavad organismi (magu, seedetrakt). Lisaks eritavad lagunevad bakterid lendlevaid väävliühendeid, mis tekitavad suust eralduvat ebameeldivat lõhna. Kaasaegsed suuhügieeni spetsialistid nõustuvad ka vajadusega puhastada keelt igapäevaselt hambaid pestes.

Miks on keele regulaarne puhastamine vajalik:

• Vabane paljudest haigusi põhjustavatest mikroorganismidest, mis põhjustavad erinevaid suuõõne haigusi (kaaries, parodontiit, stomatiit).

• Vabane halvast hingeõhust.

• Aktiveeri ja stimuleeri siseorganite tööd läbi aktiivsete keelepunktide ja retseptorite massaaži ning vastavalt parandad nii üldist enesetunnet.

• Keele puhastamine aitab elustada maitseelamusi, mis hambakatu tõttu kaovad. Sulle avanevad uued maitsed ja kummalisel kombel võid hakata vähem sööma. Ayurveda järgi ei ole söömisvajadus ainult nälja mahasurumine, vaid rahuldab ka maitsemeeli. Kui maitsemeel on allasurutud, viib see ülesöömiseni ja ülekaaluni.

See keelekaabits on valmistatud 100% vasest, mis on parimate antibakteriaalsete ja antimikroobsete omadustega materjal.
Vasest keelekaabits tuleb koos puuvillase kotiga, milles on mugav keelekaabitsat hoiustada või kaasa pakkida.

Kasutamine:
Võta mõlema käega vasest keelekaabitsa otstest ja aseta kõver osa võimalikult keele juure lähedale. Kasutades õrnat survet, tõmba kaabitsat keele esiosa poole, nii et mustus jääks keelekaabitsale. Korda protsessi 3-4 korda, seejärel loputa suu põhjalikult ja puhasta keelekaabits.

Viimati vaadatud tooted

jovely vahutav vannipomm
Jovely vahutav vannipomm Mandariin ja Apelsin
Jovely
1 tk
Jovely vahutav vannipomm Mandariin ja Apelsin

Jovely vahutav vannipomm on kihisev, värskendava tsitruse lõhnaga ning peletab päevaväsimuse.

3.90 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
tselluliidi massaažihari
Tselluliidi massaažihari
Croll & Denecke
1 tk
Tselluliidi massaažihari

Mugav hari aitab vähendada ja ennetada tselluliiti. Masseeri regulaarselt probleemseid piirkondi – kintsud, puusad, tuharad, kõht.

10.60 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
gua sha kivi jadeiit
Gua Sha kivi Jadeiit
Gua sha
1 tk
Gua Sha kivi Jadeiit

See Gua sha kivi on 100% looduslikust jadeiidi kristallist ning sobib ideaalselt näomassaažiks. Gua sha näomassaaž pärineb traditsioonilisest Hiina meditsiinist ja seda peetakse tervendavaks alternatiivteraapiaks.

15.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
plastivaba kamm
Plastivaba kamm, pöök
Croll & Denecke
1 tk
Plastivaba kamm, pöök

Täielikult plastivaba ja keskkonnasõbralik, vedelast puidust kamm.

4.50 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist