Dr. Hauschka uuendav seerum

30ml

60.98 

3 makset 20.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Dr. Hauschka uuendav seerum pinguldab, niisutab ja toetab vanuse tõttu üha nõudlikumaks muutuva naha uuenemist. Annab nahale uut elurõõmu, samuti tõhusa impulsi omaenese jõul uueneda. Küdooniaseemneid, kalanhoed, punast ristikut ja ristikuõite mett sisaldav seerum jagab nahale seda, mida see vanuse lisandudes vajab. Seerum pehmendab kuivusest tingitud kortsukesi, tugevdab nahatalitlust, korrastab naha niiskussisaldust, parandab nahaseisundit ja pinguldab. Rahustab ka punetavat ja tundlikku nahka.
100% loodus- ja/või mahekosmeetika, sertifitseeritud vastavalt NATRUE-standardile. Ei sisalda sünteetilisi lõhna-, värv- ja säilitusaineid, mineraalõlisid, parabeene, silikoone ega PEG-ühendeid. Tooraine pärineb võimalusel sertifitseeritud mahepõllundusest, mis on biodünaamilise kvaliteediga ja toodetud õiglase kaubanduse põhimõtetest lähtuvalt.  Toode on dermatoloogiliselt testitud.

 

Kasutamine: vajuta hommikul pärast puhastamist ja toniseerimist üks kuni kaks korda pudeli dosaatorile ning kanna veidike seerumit näole, kaelale ja vajadusel dekolteepiirkonnale. Kiiremaks imendumiseks võib seerumit kanda toonikust veel kergelt niiskele nahale. Seejärel kasuta Dr. Hauschka päevaseid hooldustooteid. Õhtuse õlivaba põhihooldusena soovitame pärast naha puhastamist ja toniseerimist kahe dosaatorisortsu jagu Dr. Hauschka uuendavat seerumit. Lisaks naha 28-päevast uuenemisrütmi toetavat ampullikuuri.

 

KOOSTIS

Vesi (Aqua), alkohol (Alcohol), küdoonia (Pyrus cydonia) seemnete tõmmis, taimne glütseriin (Glycerin), punase ristiku (Trifolium pratense) tõmmis, algiin (Algin), Daigremonti kalanhoe (Kalanchoe daigremontiana) tõmmis, mesi (Mel), parfüüm (Parfum), Limonene*, Geraniol*, Citronellol*, Linalool*, Benzyl benzoate*, Farnesol*, Citral*, Eugenol*, sahharooslauraat (Sucrose laurate), guarkummi ehk guaaraoapõõsa (Cyamopsis tetragonoloba) seemnete kummi.

Viimati vaadatud tooted

Otsas
tselluliidi massaažihari
Tselluliidi massaažihari
Croll & Denecke
1 tk
Tselluliidi massaažihari

Mugav hari aitab vähendada ja ennetada tselluliiti. Masseeri regulaarselt probleemseid piirkondi – kintsud, puusad, tuharad, kõht.

10.77 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
punase savi seep
Signe Seebid Punase savi seep
Signe Seebid
100g
Signe Seebid Punase savi seep

Punase savi seep sobib regulaarseks näonaha hoolduseks.

6.10 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Otsas
Kätevõie tsitrus
Jovely kätevõie tsitrus
Jovely
20g
Jovely kätevõie tsitrus

Tahke kätevõie sisaldab rohkesti nahale kasulikku sheavõid, mis on suurepärane niisutaja ning tõhus vahend kuiva ja väga kuiva naha hooldamisel.

4.98 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Weleda pinguldav päevakreem
Weleda pinguldav päevakreem, Granaatõun ja Maca
Weleda
40 ml
Weleda pinguldav päevakreem, Granaatõun ja Maca

Ideaalne vananemisvastane päevakreem kõikidele nahatüüpidele, mis taastab naha loomulikku elujõudu ja sära.

26.02 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist