Dr. Hauschka turba-lavendli kehaõli

75ml

21.00 

3 makset 7.00€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Dr. Hauschka turba – lavendli kehaõli. Kui igatsed soojuse ja sisemise jõu järele, mähib turba-lavendli kehaõli naha kaitsvasse kookonisse ja aitab sul leida sisemist jaksu. Turba-lavendli kehaõli põhikomponent on turbatõmmis, mida valmistatakse Dr. Hauschkale omase rütmilise meetodi järgi valguses ja pimeduses, rahus ja liikumises. Pärast elavdavate põldosja- ja hobukastanitõmmiste lisamist küpseb väärtuslik essents rahus mitu nädalat. Turba aeglased eluprotsessid ärkavad – tekivad soojus ja liikumine. Niisugusel moel aktiveeritud turvas ergutab omakorda sisemist liikumist ja soojust. Külmal ja väljakutsuvalt kõledal päeval annab turba-lavendli kehaõli kaitsva „kasuka“ ning ergutab ja toetab elujõudu. Lavendli eeterliku õliga rikastatult mõjub see kooslus elavdavalt ja meeli kirgastavalt.

100% loodus- ja/või mahekosmeetika, sertifitseeritud vastavalt NATRUE-standardile. Ei sisalda sünteetilisi lõhna-, värv- ja säilitusaineid, mineraalõlisid, parabeene, silikoone ega PEG-ühendeid. Tooraine pärineb võimalusel sertifitseeritud mahepõllundusest, mis on biodünaamilise kvaliteediga ja toodetud õiglase kaubanduse põhimõtetest lähtuvalt. Toode on dermatoloogiliselt testitud.

Kasutamine: loksuta enne kasutamist. Pärast duši all või vanniskäimist saab kehaõli eriti ühtlaselt nahale kanda. Nii tekib vee-õli segu, mis imendub kergesti ja aitab nahal säilitada niiskustasakaalu.

 

KOOSTIS

Oliivi (Olea europaea) õli, vesi (Aqua), sheavõi ehk võiseemniku (Butyrospermum parkii) pähkli või, tähklavendli (Lavandula angustifolia) eeterlik õli, turbasambla (Sphagnum ssp.) tõmmis, sahharoosdistearaat (Sucrose distearate), jojoobi (Simmondsia chinensis) vaha, parfüüm (Parfum), Linalool*, Citronellol*, Limonene*, Geraniol*, Coumarin*, Citral*, Farnesol*, Eugenol*, hariliku hobukastani (Aesculus hippocastanum) seemnete tõmmis, põldosja (Equisetum arvense) tõmmis, alkohol (Alcohol).

* eeterlike õlide koostisosad

Viimati vaadatud tooted

rapsivahast teeküünlad
Rapsivahast teeküünlad ümbriseta, 10 tk
Ökomon
10 tk
Rapsivahast teeküünlad ümbriseta, 10 tk

Need rapsivahast teeküünlad on ilma alumiiniumist ümbriseta, puuvillast tahiga ning valmistatud 100% naturaalsest rapsivahast.

6.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Apelsini öökreem
LoodusSPA apelsini öökreem
LoodusSPA
50 ml
LoodusSPA apelsini öökreem

Apelsini öökreem on hästi imenduv ja rikkaliku koostisega, mis hoiab naha kogu öö niisutatud.

15.50 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Signe Seebid noorendav näovõie Chaga
Signe Seebid noorendav näovõie Chaga
Signe Seebid
60 ml
Signe Seebid noorendav näovõie Chaga

Signe Chaga noorendav näovõie sobib igapäevaseks näo ja kaelapiirkonna nahahoolduseks. Suurepärane valik ka öiseks näohoolduseks.

14.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
hoia beebivaht tsingiga
HOIA beebivaht tsingiga
HOIA homespa
75 ml
HOIA beebivaht tsingiga

HOIA Beebivaht Tsingiga on pehme tekstuuriga vahustatud võie, mis sobib ka eriti õrnale ja tundlikule nahale. 75ml.

9.90 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist