The Natural Deodorant kreemjas deodorant-palsam Koriander-laim

55 g

15.25 

3 makset 5.08€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

The Natural Deodorant kreemjas deodorant-palsam sulab nahale lihtsalt ja sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele. Antibakteriaalse magneesiumi ja naatriumvesinikkarbonaadi nutikas kombinatsioon pakub kogu päeva kaitset lõhna vastu. Kookosõli ja sheavõi niisutavad nahka.

Kasutamine:
Võta puhta ja kuiva sõrmega purgist väike kogus deodoranti. Sulata deodoranti sõrmeotste vahel, hõõrudes sõrmeotsad kokku. Kanna põhjalikult kaenlaalustele, kuni see on imendunud, kuid ära hõõru liiga kõvasti. Mitte kanda katkise naha peale ega vahetult pärast raseerimist.

Deodorandi parimaks hoidmiseks hoia seda jahedas ning kuivas kohas otsese päikesevalguse eest kaitstult. Kui deodorant muutub sooja temperatuuri käes pehmeks, sega seda ja aseta umbes tunniks külmikusse.

Koostisosad:
Naatriumvesinikkarbonaat, Cocos Nucifera (kookosõli), Maranta Arundinacea juur (arrowroot jahu), butyrospermum parkii (Sheavõi), magneesiumoksiid, Olea Europaea (oliiviõli), euphorbia cerifera (candelilla) vaha, kaoliin (savi), coriandrum sativum seemneõli (koriandri eeterlik õli), Citrus Aurantifolia (laim) õli.

Viimati vaadatud tooted

komplekt naisele
Komplekt naisele: metallist raseerija “roosa kuld” + Nurme raseerimisseep
Bambaw
1x raseerija + raseerimisseep
Komplekt naisele: metallist raseerija “roosa kuld” + Nurme raseerimisseep

Selles komplektis on metallist roosa kulla tooni raseerija, spetsiaalne ja mugav hoiustamisalus, üks žiletitera ning Nurme raseerimisseep naistele.

36.59 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Otsas
tselluliidi massaažihari
Tselluliidi massaažihari
Croll & Denecke
1 tk
Tselluliidi massaažihari

Mugav hari aitab vähendada ja ennetada tselluliiti. Masseeri regulaarselt probleemseid piirkondi – kintsud, puusad, tuharad, kõht.

10.77 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Avokaado- ja porgandiõliga päevakreem
LoodusSPA avokaado- ja porgandiõliga päevakreem
LoodusSPA
50 ml
LoodusSPA avokaado- ja porgandiõliga päevakreem

Niisutav ja hästi imenduv Avokaado- ja porgandiõliga päevakreem on sobilik kuivale, normaalsele ja kombineeritud näonahale.

15.75 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
punase savi seep
Signe Seebid Punase savi seep
Signe Seebid
100g
Signe Seebid Punase savi seep

Punase savi seep sobib regulaarseks näonaha hoolduseks.

6.10 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist