Sonett vedel sapiseep

300ml / 1L

5.90 14.50 

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Sonett vedel sapiseep on eriti tõhus vahend puuviljade ja köögiviljade, vere, tindi, pastapliiatsite, rohu, mulla jms keeruliste plekkide eemaldamiseks. Toode sobib nii valgetele kui värvilistele riietele, mis on valmistatud kas looduslikest kiududest (puuvillast, linasest, kanepist) või segatud sünteetiliste kangastega.
Enne pesemist tasub kontrollida värviliste kangaste värvide kindlust riide peidetud piirkonnas.

Kasutamine:
Paikse plekieemaldajana – vala Sonett vedel sapiseep lahjendamata kujul kuivale kangale, jäta seejärel 10-15 minutiks toimima ja siis loputa hoolikalt või pese pesumasinas. Vajadusel korda protseduuri.
Pesemise efektiivsuse suurendamiseks – kui pesed pesu temperatuuril 30–60°C, lisa pesumasina põhikambrisse 20–30 ml (5 kg kuiva pesu kohta) vedelat sapiseepi, see aitab hoida valget pesu valgena ning eemaldada tõhusamalt väiksemaid plekke.

Ohutusnõue:
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Väldi sattumist nahale ja silma.

Koostisosad:
5%-15% oliivõliseep, 5%-15% rapsiõliseep, 5%-15% härjasapp, suhkru surfaktandid (5% või rohkem, kuid alla 15% mitteioonsed pindaktiivsed ained), kookosõli alkoholsulfaat, apelsinikoore õli, pomerantsipuu eeterlik õli (sisaldab limoneeni ja linalooli), konditsioneerivad koostisosad (metsikutest taimedest).

Lisainfo

Suurus

300ml, 1L

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Viimati vaadatud tooted

sonett tahke sapiseep
Sonett tahke sapiseep
Sonett
100 g
Sonett tahke sapiseep

Sonett tahke sapiseep on eriti tõhus, juba ammustest aegadest teada-tuntud plekieemaldusvahend. Sobib puuviljade ja köögiviljade, vere, tindi, pastapliiatsite, rohu, mulla jms keeruliste plekkide eemaldamiseks.

2.70 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
looduslik vaha
TOPI Natural looduslik vaha jalatsitele ja nahkesemetele
TOPI Natural
100ml
TOPI Natural looduslik vaha jalatsitele ja nahkesemetele

Ainult looduslikke komponente sisaldav vaha niisutab nahast esemeid õrnalt andes samal ajal nahale toitu, kaitset ja sära.

12.90 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Dr. Hauschka šampoon
Dr. Hauschka šampoon
Dr. Hauschka
150 ml
Dr. Hauschka šampoon

Peseb eriti õrnalt ning hooldab juukseotsteni välja. Valgurikas kikerhernetõmmis hoolitseb juuste eest ja tagab hea kammitavuse. Väärtuslikud ravimtaimetõmmised turgutavad peanahka. Sobib ka värvitud juustele. Vegan.

18.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Saialille hambapasta
Weleda saialille hambapasta
Weleda
75 ml
Weleda saialille hambapasta

Saialille piparmündiõlivaba hambapasta puhastusaineks on looduslik kriit, mis puhastab hambad õrnalt ja põhjalikult.

7.50 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist