Signe Seebid kodulõhnastaja Lavendliunistus

150 ml

25.00 

3 makset 8.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Kodulõhnastaja Lavendliunistus aroomid viivad Sind jalutuskäigule traditsioonidega Prantsusmaa Provence väljadele, kus maaliliste külakeste ning mägede vahel laiuvad kaunid lillad lavendliväljad. Lavendli aroom on rahustav ja aitab kaasa hea une tekkele. Lavendlit on aastatuhandeid kasutatud parfüümina ning taime lõhna omadused peletavad kodust ebameeldivad aroomid.

Aroomiteraapiline kodulõhnastaja Lavendliunistus on praktiline ja kaunis alternatiiv paikadesse, kus pole võimalik kasutada lõhnaküünlaid. Signe Seebid kodulõhnastaja on valmistatud keskkonnasõbralikust looduslikust taastuvast baasist ja kvaliteetsest eeterlikust õlist luues eheda aroomiteraapilise elamuse.

Lõhna intensiivsust on võimalik reguleerida aroomipulkade arvu ja pulkade pööramise tihedusega.

 

Kasutamine: eemaldage kork ja asetage pulgad pudelisse. Vedelik imbub pulkadesse ja lõhn hakkab eralduma 24 tunni jooksul. Kui pulgad ei ole ööpäeva möödudes täielikult niisutunud, pöörake pulgad ümber, asetades kuivad otsad vedelikku.

Asetage kodulõhnastaja kohta, kus õhk liigub – see tagab lõhna parema levimise ruumis. Pöörake pulkasid kord-paar nädala jooksul, et tagada ühtlasem ja tugevam aroom.

Rohkem pulki tähendab rohkem lõhna – väiksemas ruumis kasutage vähem pulki ja suuremas rohkem.

Kodulõhnastaja aroom kestab keskmiselt 3-4 kuud.

 

OHUTUS! Ettevaatust, vedelik võib olla süttiv. Ära süüta kunagi kodulõhnastaja pulki. Nahale sattudes võib vedelik põhjustada allergilist reaktsiooni. Nahale sattudes peske vee ja seebiga. Vedelik võib kahjustada tekstiilist, puidust või plastikust pindasid. Hoidke kodulõhnastaja lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas.

 

KOOSTIS

Lõhna toob sinuni looduslik sojabaasil valmistatud lõhnaeraldaja. Lõhna ja värvi annab lavendli eeterlik õli.

Viimati vaadatud tooted

i+m Naturkosmetik päikesekaitsesprei
i+m Naturkosmetik päikesekaitsesprei SPF50
i+m Naturkosmetik
100 ml
i+m Naturkosmetik päikesekaitsesprei SPF50

i+m Naturkosmetik päikesekaitsesprei SPF50 on tõhus päikesekaitse pealaest jalatallani! Veekindel. Mineraalne päikesekaitsefilter.

21.90 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
mesilasvahast teeküünal
Mesilasvahast teeküünal, ümbriseta
Ökomon
1 tk
Mesilasvahast teeküünal, ümbriseta

See mesilasvahast teeküünal on ilma alumiiniumist ümbriseta, puuvillast tahiga ning valmistatud 100% naturaalsest mesilasvahast. Põlemisaeg ~4h.

1.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Dr. Hauschka päevitusjärgne kehapiim
Dr. Hauschka päevitusjärgne kehapiim
Dr. Hauschka
150 ml
Dr. Hauschka päevitusjärgne kehapiim

Dr. Hauschka poputav ja jahutav päevitusjärgne kehapiim värskendab ja pehmendab nahka pärast päeva päikese käes ning aitab päevitusel ka kauem püsida.

25.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Vasest keelekaabits
Vasest keelekaabits
Beewise
1 tk
Vasest keelekaabits

Vasest keelekaabits on klassikaline keelepuhastaja, mis tuleneb Ayurveda traditsioonist. Keele puhastamine on väga tähtis osa suuhügieenist, sest kõige rohkem halba hingeõhku tekitavaid baktereid koguneb just meie keelele.

15.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist