-25%

Signe Seebid kaitsev kätevõie

60ml

Algne hind oli: 12.10 €.Current price is: 9.07 €.

3 makset 3.02€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Kaitsev kätevõie sheavõiga annab nahale tugeva kaitse. Sheavõi niisutab nahka; silub kortse ja parandab naha tervist, kuid samas imendub kiiresti, jättes selle mõnusalt pehmeks. Võie sisaldab rikkalikult nahale olulisi vitamiine (A, E ja F). Ylang-ylangi ja apelsini lõhnakooslus on idamaiselt värske ja magus. Apelsini õlil on nahka soojendav ning rahustav toime. Ylang-Ylang tasakaalustab naha rasusust.

Signe Seebid tooted on valmistatud käsitööna Eestis. Kätevõie ei sisalda sünteetilisi säilitus- lõhna- ega värvaineid. Koosneb 77% orgaanilisest toorainest.

Kasutamine: kanna nahale ja lase mõne sekundi jooksul imenduda.

 

KOOSTIS

Ingredients INCI (koostis): Butyrospermum Parkii (sheavõi)**, Prunus amygdalus dulcis oil (magusmandliõli), Simmondsia Chinensis Seed Oil (jojobaõli), Tocopherol (E-vitamiin), Cananga Odorata Essential Oil (ylang-ylang eeterlik õli), Citrus sinensis Essential oil (magusa apelsini eeterlik õli), Benzyl Alcohol*, Benzyl Benzoate*, Benzyl Salicylate*, Citral*, Eugenol*, Farensol* Geraniol*, Isoegenol*, Limonene*, Linalool* (*sisaldub naturaalselt eeterlikes õlides).** Organic ingredient (orgaaniline tooraine) kokku 77% koostisest.

Viimati vaadatud tooted

Otsas
hambapesutabletid
Hambapesutabletid Kerale, fluoriidiga
Kerale
120tk/pk
Hambapesutabletid Kerale, fluoriidiga

Kerale hambapesutabletid, mis on piparmündimaitselised ja naturaalsete koostisainetega. Pakis on 120 tabletti.

8.03 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
päikesepuuder
Couleur Caramel päikesepuuder Pearly Beige Brown nr 23
Couleur Caramel
9 g
Couleur Caramel päikesepuuder Pearly Beige Brown nr 23

Päikesepuuder- näo modelleerimiseks ja andmaks säravat päevitunud jumet kogu aasta vältel.

31.50 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Eye Cleansing Veil Silmameigieemaldusvesi
Couleur Caramel silmameigieemaldaja
Couleur Caramel
100 ml
Couleur Caramel silmameigieemaldaja

Silmameigieemaldaja sobib ka tundlikele silmadele ja läätsekandjatele. Ei kuivata silmaümbrusnahka. Orgaaniline roosivesi puhastab, tasakaalustab ja pehmendab õrna silmaümbrusnahka.

19.30 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Luuv kooriv näovesi
LUUV kooriv näovesi
LUUV
120 ml
LUUV kooriv näovesi

LUUV kooriv näovesi eemaldab õrnalt surnud naharakud ning toob välja naha elujõu ja sära. Koostises olev uue põlvkonna PHA-hape, aitab nahal uueneda.

18.80 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist