Dr. Hauschka puhastav savimask

90g

31.51 

3 makset 10.50€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Dr. Hauschka puhastav savimask mõjub sügavpuhastavalt ning teeb jume klaariks. Dr. Hauschka savimask on ideaalne sügavpuhastuseks iga nahaseisundi korral, iseäranis sarvestunud, suurte pooridega, ebapuhtale ja rasusele nahale. Maski koostisesse kuuluvad suur mungalill ja nõiapuu ergutavad nahatalitlust ja puhastumist, sidudes nahaeritisi, sealhulgas rasu ning mustust ja surnud naharakke. Komedoonid avanevad, punetus väheneb ja nahk rahuneb. Savimask sobib igas seisundis nahale, eriti ebapuhtale ja põletikulisele.

100% loodus- ja/või mahekosmeetika, sertifitseeritud vastavalt NATRUE-standardile. Ei sisalda sünteetilisi lõhna-, värv- ja säilitusaineid, mineraalõlisid, parabeene, silikoone ega PEG-ühendeid. Tooraine pärineb võimalusel sertifitseeritud mahepõllundusest, mis on biodünaamilise kvaliteediga ja toodetud õiglase kaubanduse põhimõtetest lähtuvalt. Toode on dermatoloogiliselt testitud. Vegantoode.

Kasutamine: sega kord kuni kaks nädalas 1-2 kuhjaga teelusikatäit puhastavat savimaski umbes sama koguse veega ja kanna nahale. Segu peab olema pehme ja kreemjas. Kanna see näole, kaelale ja vajadusel dekolteele, vältides silmaümbrust. Normaalse, ebapuhta või rasuse naha puhul hoia maski näol umbes kümme minutit ning pese seejärel sooja veega hoolikalt maha või võta mask maha niiske kosmeetikakäsnaga. Kuiva ja tundliku naha puhul võta maski väiksem kogus ja pese see maha kolme kuni viie minuti pärast. Et sügavpuhastus oleks tõhusam, kasuta eelnevalt Dr. Hauschka auruvanni kontsentraati.

 

KOOSTIS

Savi (Loess), suure mungalille (Tropaeolum majus) tõmmis, virgiinia nõiapuu (Hamamelis virginiana) koore ja lehtede tõmmis, maisi (Zea mays) tärklis.

Viimati vaadatud tooted

Signe näomask maasika-vanilje
Signe Seebid näomask Maasika-Vanilje
Signe Seebid
50 g
Signe Seebid näomask Maasika-Vanilje

Maasika-Vanilje mask toidab nahka sisaldades; A vitamiini, C vitamiini, rauda, kaltsiumi ja palju teisi kasulikke aineid. Puhastav mask on nagu magustoit Sinu nahale, mis nauditava protseduuri käigus puhastab ja kirgastab jumet.

9.35 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
hoia kehakoorija
HOIA kehakoorija tselluliidile Beach Bum
HOIA homespa
200 ml
HOIA kehakoorija tselluliidile Beach Bum

HOIA kehakoorija Beach Bum on välja töötatud tselluliidiga võitlemiseks. See sisaldab rikkalikult rafineerimata orgaanilist sheavõid ja kookosrasva, mis aitavad nahka toita ja niisutada, parandada naha elastsust, jätta selle peale koorimist pehmeks ja siidiseks.

14.13 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
bambusest massaažihari
Bambusest massaažihari pehmete mummudega
Croll & Denecke
1 tk
Bambusest massaažihari pehmete mummudega

Naturaalsest bambusest keskkonnasõbralik massaažihari.
See mugav massaažihari sobib väga hästi kasutamiseks nii vannis, duši all kui ka saunas.

10.77 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
cpuleur caramel huulepulk
Couleur Caramel huulepulk Natural pink nude nr 254
Couleur Caramel
3,5 g
Couleur Caramel huulepulk Natural pink nude nr 254

Huulepulk kaitseb ja niisutab huuli tänu oma taimsete toimeainete rikkale koostisele. 100% looduslikud koostisosad, parabeeni-, mineraalõli-, fenoksüetanooli vabad, ei sisalda naftatooteid ega polüetüleenglükooli (PEG).

20.84 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist