-25%

Nurme ihupiim astelpaju-apelsini

200 ml

Algne hind oli: 12.20 €.Current price is: 9.15 €.

3 makset 3.05€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Nurme ihupiim astelpaju – apelsini on vitamiiniderikas ja kerge koostisega, aidates kasulikel toimeainetel kiiresti imenduda ning ei jäta nahka rasvaseks.

Võtmekomponendid:

Astelpajuõlis peituvad kasulikud toimeained aitavad kaasa naharakkude uuenemisele ning niisutab ja kaitseb sinu keha sügavuti jättes selle pehmeks, säravaks ja nooruslikuks.
Apelsini eeterlik õli ergutab meeli ning annab energiat jättes naha vastupandamatult hästi lõhnavaks.


Kasutamine:

Niisuta ja toida oma nahka iga päev ning pööra enim tähelepanu kuivadele kohtadele. Kõige parem on end kreemitada pärast duši all või vannis käimist ning keha koorimist. Kõik looduslikud kehakoorijad leiad: https://sinulooduskosmeetika.ee/tooted/kehale/kehahooldus/looduslikud-kehakoorijad/ 

Rituaal täiuslikult hooldatud keha heaks:
1) puhasta
2) koori
3) niisuta ja toida

Koostisosad:
INCI: Aqua, Helianthus Annuus Seed Oil, Glycerin*, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate*, Butyrospermum Parkii Butter, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Glyceryl Stearate*, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Cetearyl Alcohol*, Myristyl Myristate*, Panthenol, Sodium Benzoate*, Potassium Sorbate*, Xanthan Gum*, Hectorite*, Cellulose*, Citric Acid, Citral** , Linalool**, Limonene**.
* Ecocert approved ingredient
** Occurs naturally in essential oils

Viimati vaadatud tooted

Mesilasvahast pikk küünal
Mesilasvahast pikk küünal
Elev
1 tk
Mesilasvahast pikk küünal

100% kodumaisest mesilasvahast pikk küünal. Klassikaline ja stiilne lauaküünal, mis kaunistab iga kodu. Küünla pikkus on 23cm ja põlemisaeg u. 8-9 tundi.

4.07 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Urtekram šampoon Vürtsikas Apelsiniõis
Urtekram šampoon Vürtsikas Apelsiniõis
Urtekram
250 ml
Urtekram šampoon Vürtsikas Apelsiniõis

Urtekram šampoon Vürtsikas Apelsiniõis sisaldab jojoobiõli ja aaloe ekstrakti, mis hooldavad tõhusalt ning teevad juuksed pehmeks ja säravaks.

10.37 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
signe ploomiõli
Signe Ploomiõli
Signe Seebid
50 ml
Signe Ploomiõli

Ploomiõli on imeline iluõli – see on väherasvane ning sobib ideaalselt nii naha- kui juuksehooldusõliks.

16.90 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
topi natural
TOPI Natural looduslik jalanõude deodorant
TOPI Natural
100ml
TOPI Natural looduslik jalanõude deodorant

Eemaldab halva lõhna mis tahes tüüpi jalatsitelt, alustades spordijalatsitest ja nahast tossudest kuni sandaalide või saabasteni.

13.11 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist