Otsas

Magic Foundation Brush, Jumestuskreemipintsel nr 19

1 tk

30.00 

3 makset 10.00€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Laost otsas

Professionaalne jumestuskreemipintsel tihedate ning pehmete, toonitud harjastega. See pintsel sobib nii vedelate kui kreemjate jumestuskreemide pealekandmiseks. Tulemus jääb ühtlane ja loomulik.

Kasutamine:
Kanna väike kogus jumestuskreemi näiteks käe tagaküljele. Võta pintsliga jumestuskreemi ning kanna seda ringjate liigutustega näole. Liiguta pintslit pigem altpoolt ülespoole ning liigu näo keskelt väljapoole.

Couleur Caramel pintslite harjased on valmistatud kõrgeima kvaliteediga sünteetilistest karvadest.

Viimati vaadatud tooted

luffast seebialus
Luffast seebialus
Croll & Denecke
1 tk
Luffast seebialus

100% looduslik ja keskkonnasõbralik luffast alus, mis sobib nii tahketele šampoonidele, palsamitele kui ka tükiseepidele.

3.70 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Signe Seebid päevitusõli
Signe Seebid
100ml
Signe Seebid päevitusõli

Päevitusõli loob koos päikesega nahale ühtlase ja kauni jume. Kookosõli niisutab nahka ja porgandiõli annab tooni. Vaarikaseemneõli koos E-vitamiiniga kaitseb ja turgutab.

14.50 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Otsas
nurme männitõrvaseep
Nurme männitõrvaseep
Nurme
100 g
Nurme männitõrvaseep

Nurme männitõrvaseep on täiesti looduslik kodumaine seep, mille valmistamiseks on kasutatud looduslikku männitõrva.

6.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
signe pediküüriseep
Signe Seebid Pediküüriseep
Signe Seebid
100 g
Signe Seebid Pediküüriseep

Seep sobib suurepäraselt jalahoolduseks. Igapäevaselt kasutades aitab ära hoida nahapaksendeid ja kannalõhesid.

6.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist