Luffa kehapesukäsn, delfiin

1 tk

5.49 

3 makset 1.83€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Luffast pesukäsn on suurepärane alternatiiv näiteks plastist kehapesusvammile.
Luffa on 100% looduslikust materjalist pesukäsn, mis on valmistatud kuivatatud käsnkõrvitsa taime viljast. See delfiinikujuline kehapesukäsn sobib suurepäraselt ka näiteks lastele.

Käsnkõrvits ehk luffa on kõrvitsaliste sugukonda kuuluv taim, mille vili meenutab välimuselt kurki või suvikõrvitsat. Aasia köögis kasutatakse selle taime vilju ka söögitegemiseks, aga selleks sobivad vaid noored viljad. Kuivanud käsnkõrvitsa viljal on tugev kiuline struktuur ja hea veeimavus, mis teevad sellest suurepärase kehapesukäsna.

See delfiinikujuline pesukäsn on tugevate õmblustega, mis hoiavad ära hargnemist. Kokkupuutel veega muutub käsn pehmeks ning sellega on suurepärane tervet keha pesta. Käsn on piisavalt kõva, et pesemise ajal keha masseerida ning seeläbi vereringet ergutada.
Pärast kasutamist riputa pesukäsn nööri abil kuivama, et see saaks täielikult kuivada ning seetõttu kauem kesta.

Mõõdud: 15cm x 11cm, nööri pikkus 11 cm.

Pärast luffa pesukäsna kasutusaja lõppu ei tarvitse sul muretseda selle edasise käekäigu pärast-  käsnkõrvits laguneb sobivas keskkonnas (näiteks kodune kompostikast) juba 30 päeva jooksul.

Viimati vaadatud tooted

Kameeliaõliga näokreem
LoodusSPA kameeliaõliga näokreem
LoodusSPA
50 ml
LoodusSPA kameeliaõliga näokreem

Sobib tundlikule nahale. Suurepärane kuiva ja vananeva näonaha hoolduseks.

20.33 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Sonett vedelseep Rosmariin
Sonett vedelseep Rosmariin, pumbaga pudel
Sonett
300 ml
Sonett vedelseep Rosmariin, pumbaga pudel

Sonett vedelseep Rosmariin on õrn ja nahka toitev rosmariini eeterliku õliga vedelseep kätele ja kehale, mõnusa värske lõhnaga.

8.03 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Dr. Hauschka intensiivhooldus üleminekuaastatel
Dr. Hauschka intensiivhooldus üleminekuaastatel
Dr. Hauschka
40ml
Dr. Hauschka intensiivhooldus üleminekuaastatel

28-päevase kuurina nahale pihustatav toode on loodud naha vajaduste jaoks menopausi ajal, mil punetus ja pigmentatsioonihäired sageli muret teevad.

58.95 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Luuv juuksepalsam astelpaju
LUUV juuksepalsam, astelpaju
LUUV
200 ml
LUUV juuksepalsam, astelpaju

Looduslik astelpajuõliga rikastatud palsam on täis vitamiine, mis annavad juustele kohevust ja läiget.

12.20 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist