Loodus SPA kinkekomplekt: kätekreem ja lavendlivõie

50 ml + 45 g

21.00 

3 makset 7.00€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Loodus SPA kinkekarp sisaldab kibuvitsaseemneõliga kätekreemi ning lavendlivõiet kätele ja jalgadele.

Kibuvitsaseemneõliga kätekreem on toitev ja niisutav, imendub väga hästi. Kibuvitsaseemneõli aitab säilitada naha niiskustaset, omab põletikuvastast toimet ning sisaldab rohkelt nahale kasulikke aineid: lükopeeni, beetakaroteeni, retinooli ning asendamatuid küllastamata rasvhappeid. Kätekreem on meeldiva tsitruselise lõhnaga- sidrunheina ja greibi eeterlike õlide segu mõjub rahustavalt ja lõõgastavalt.

Lavendlivõie kätele ja jalgadele on lõõgastav ja toitev hoolitsus. Nahka pehmendava toimega kookosvõi ja sheavõi aitavad ära hoida nahalõhesid. Mesilasvaha on tõhus haavade raviks, mida on kasutatud meie esivanemate poolt traditsioonilises rahvameditsiinis. Lavendli eeterlik õli omab lõõgastavat ning pinget leevendavat toimet.

 

KOOSTIS

Kibuvitsaseemneõliga kätekreemAqua, Vitis Vinifera(grape)Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Cocos Nucifera Oil, Rosa Canina(rosehip)Oil, Persea Gratissima(avocado)Oil, Glycerin, Polyglyceryl-3Methylglucose Distearate, Theobroma Cacao Seed Butter, Tocopherol, Benzyl Alcohol,Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid(Ecosafe), Citrus Paradisi(grapefruit)Peel Oil, Cymbopogon Flexuosus(lemongrass)Herb Oil, Citral*, Linalool*,Geraniol*,Citronellol*, Limonene*

*occurs naturally in essential oils

Viimati vaadatud tooted

weleda granaatõuna kätekreem
Weleda granaatõuna kätekreem
Weleda
50ml
Weleda granaatõuna kätekreem

Granaatõuna taastava kätekreemi antioksüdantsete toimeainete ainulaadne ja tõestatud kombinatsioon soodustab rakkude uuenemist ja aitab vältida pigmendilaikude enneaegset teket.

11.40 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
−20%
LUUV laste šampoon
LUUV laste šampoon, pirn
LUUV
200 ml
LUUV laste šampoon, pirn

LUUV laste šampoon on spetsiaalselt laste juustele väljatöötatud ning arvestatud kõikide nüanssidega. Pisaravaba, õrn nahale ja teeb juuksed tugevaks ja kaunilt läikivaks.

Algne hind oli: 11.90 €.Current price is: 9.52 €.
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
rapsivahast teeküünlad
Rapsivahast teeküünlad ümbriseta, 10 tk
Ökomon
10 tk
Rapsivahast teeküünlad ümbriseta, 10 tk

Need rapsivahast teeküünlad on ilma alumiiniumist ümbriseta, puuvillast tahiga ning valmistatud 100% naturaalsest rapsivahast.

6.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Apelsini öökreem
LoodusSPA apelsini öökreem
LoodusSPA
50 ml
LoodusSPA apelsini öökreem

Apelsini öökreem on hästi imenduv ja rikkaliku koostisega, mis hoiab naha kogu öö niisutatud.

15.50 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist