HOIA kehavaht Hull Kookos

200 ml

19.90 

3 makset 6.63€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

HOIA kehavaht Hull Kookos sisaldab rikkalikult rafineerimata sheavõid, kookosõli, kakaovõid ning teisi taimseid õlisid, mis niisutavad ja hooldavad nahka sügavuti, pidurdavad naha enneaegset vananemist ning kaitsevad seda väliskeskkonna kahjulike mõjude eest.
Kookose kehavaht on põletikuvastane, leevendab psoriaasi ja dermatiiti, vähendab punetust ning ketendust, ennetab venitusarme, parandab naha elastsust ja aitab hoida naha terve ja siledana. Sobib suurepäraselt tundlikule nahale, beebidele ja rasedatele.

HOIA kehavahud on suurepärased kehapalsamid, mis on erilised selle poolest, et need ei sisalda mitte tilkagi vett. Kehavahud sisaldavad hoolikalt valitud taimseid võideid ja õlisid, mis on vahustatud kergeks ja õhuliseks kiiresti-imenduvaks kehasufleeks.

Kasutamine: Kanna sobiv kogus kehavahtu nahale ja masseeri imendumiseni.

TÄHELEPANU! Kookose kehavaht lõhnab õrnalt kookose järgi, see lõhn ei ole väga tugev kookose lõhn. Kehavahule annavad lõhna veel ka teised õlid ja võid, mis on rafineerimata, mis tähendab, et selle koostises olevaid õlisid ja võideid ei ole keemiliselt töödeldud eesmärgiga eemaldada nendelt loomulik lõhn ja värv.
Sellest tulenevalt on kehavahus tunda ka nende õlide ja rasvade loomulikku lõhna, mis tähendab, et toode ei lõhna kindlasti nagu mõni supermarketis müüdav kookoselõhnaline kreem, millele annavad lõhna sünteetilised naftast valmistatud kookoselõhna imiteerivad aroomiained. 

HOIA on loonud selle toote neile, kelle nahk ei talu mitte ühtegi lõhna ainet (ka mitte looduslikke eeterlikke õlisid) ja antud toode on praktiliselt söödav, mis tähendab, et see on ohutu kasutamiseks ka beebidel ja lastel. Toote lõhn kõikidele inimestele kindlasti ei meeldi, nagu tegelikult on kõikide lõhnadega. Samas on inimesi, kellele selle lõhn väga meeldib. Tootes on kasutatud rafineerimata toorainet, et selle omadused oleksid maksimaalselt efektiivsed.

Koostisosad:
*Butyrospermum Parkii Butter (sheavõi), *Cocos Nucifera Oil (kookosõli), *Thebroma Cacao Seed Butter (kakaovõi), *Prunus Armeniaca Kernel Oil (aprikoosituumaõli), *Rosa Canina Fruit Oil (kibuvitsaseemneõli), *Cannabis Sativa Seed Oil (tudraõli), Tocopherol (E-vitamiin). *From organic farming

Viimati vaadatud tooted

Jalapalsam
Weleda jalapalsam väsinud jalgadele
Weleda
75ml
Weleda jalapalsam väsinud jalgadele

Jalapalsam on nagu siidist sokid jalas. Rasvavaene jalapalsam on nahka hooldav ja omab seenevastast toimet.

14.10 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
−15%
Klaasist kohvitops
Klaasist kohvitops, erinevad värvid
Funk My World
1tk
Klaasist kohvitops, erinevad värvid

Klaasist kohvitops, millel on värviline silikoonümbris ja -kaas. Mugav kaasas kanda ja vähendada ühekordsete kohvitopside kasutamist. Topsiga on kaasas ka spetsiaalne kott.

Algne hind oli: 23.50 €.Current price is: 20.00 €.
Vali
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Otsas
nurme huulepalsam vitamiinidega
Nurme looduslik huulepalsam vitamiinidega
Nurme
4,5g
Nurme looduslik huulepalsam vitamiinidega

Nurme looduslik huulepalsam vitamiinidega ja mandariini eeterliku õliga. See on üks Nurme brändi kõige populaarsem toode!

6.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Kodulõhnastaja Lavendliunistus
Signe Seebid kodulõhnastaja Lavendliunistus
Signe Seebid
150 ml
Signe Seebid kodulõhnastaja Lavendliunistus

Lavendli aroom on rahustav ja aitab kaasa hea une tekkele. Lavendlit on aastatuhandeid kasutatud parfüümina ning taime lõhna omadused peletavad kodust ebameeldivad aroomid.

25.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist