Dr. Hauschka Med kätekreem

50ml

14.90 

3 makset 4.97€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Aitan istutada Eesti metsa

Jah! Soovin istutada 1,5€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Dr. Hauschka Med kätekreem. Kaitsev igapäevane nahahooldus tugevdab väga kuiva naha kaitsebarjääri ka atoopilise dermatiidi korral ja ennetab sügelust. Värskeltpressitud kristall-lõunalille mahlal on naha niiskuse säilitamise võimet tõhusalt tõstev toime.  Kõrge mahekvaliteediga taimeõlid (avokaado-, jojoobi- ja seesamiõli, mango-, kakao-ja shea-või) ja vahad toidavad nahka ning kaitsevad seda välismõjude eest. Kreem on lõhnavaba ja imendub kiiresti.

100% loodus- ja/või mahekosmeetika, sertifitseeritud vastavalt NATRUE-standardile. Ei sisalda sünteetilisi lõhna-, värv- ja säilitusaineid, mineraalõlisid, parabeene, silikoone ega PEG-ühendeid.

 

KOOSTIS

Water (Aqua), Mesembryanthemum Crystallinum Juice, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Alcohol, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Sucrose Distearate, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Rhus Verniciflua Peel Wax, Myrica Cerifera (Bayberry) Fruit Wax, Beeswax (Cera Alba), Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Dulcis Oil, Lactobacillus/Coconut Fruit Juice Ferment Filtrate, Lecithin, Lactose, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Chondrus Crispus Extract, Algin, Oryzanol, Hectorite, Lanolin, Sucrose Polystearate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Xanthan Gum, Amyris Balsamifera Bark Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract.

Kategooriad: , ,

Viimati vaadatud tooted

biominerata nõudepesuvaht
Biominerata looduslik nõudepesuvaht
Biominerata
250 ml
Biominerata looduslik nõudepesuvaht

Biominerata looduslik nõudepesuvaht on nahasõbralik ja tõhus ning lõhustab efektiivselt rasva ja mustuse, jättes maha säravad nõud, meeldiva sidrunheina aroomi ja pehmed käed.

7.95 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Lõhnakivi Spiraal
Lõhnakivi Spiraal
Signe Seebid
1 tk
Lõhnakivi Spiraal

Lõhnakivi on loodud ruumide, kappide ja käekoti lõhnastamiseks ning on alternatiiv lõhnaküünaldele, lõhnapärlitele ning erinevatele sünteetilistele areosoolidele.

8.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
biominerata looduslik nõudepesuvaht
Biominerata looduslik nõudepesuvaht, 1 L täitepudel
Biominerata
1 L
Biominerata looduslik nõudepesuvaht, 1 L täitepudel

Võib kasutada nii tavalise nõudepesuvahendina kui täita sellega Biominerata loodusliku nõudepesuvahu pumbaga pudelit (250ml).

19.95 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
clochee rahustav raseerimisjärgne seerum
Clochee rahustav raseerimisjärgne seerum
Clochee
50 ml
Clochee rahustav raseerimisjärgne seerum

Rahustav raseerimisjärgne seerum sobib kõikidele nahatüüpidele. Spetsiaalne koostis niisutab ning rahustab punetavat ja ärritunud nahka. Seerumi kerge konsistents annab värske tunde.

34.90 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist