Couleur Caramel ripsmetuši täitepakend, perfect Mascara volüümi andev ripsmetušš Extra Black nr 41

6 ml

18.50 

3 makset 6.17€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Couleur Caramel ripsmetuši täitepakend on välja töötatud, et säästa keskkonda ja vähendada tarbetu pakendi tekkimist.

Couleur Caramel Perfect Mascara ripsmetušš annab rikkalikult volüümi ja tihendab ripsmeid. Sobib ka tundlikele silmadele. Loodusliku koostisega, sisaldab rahustavat kummiaraabikut, toitvat vitamiiniderikast sheavõid ja kaitsvat mesilasvaha. Toode ei sisalda parabeene, mineraalõli, fenoksüetanooli, PEG-d. Ripsmetušš sisaldab 26% aktiivaineid.

COSMOS ORGANIC sertifikaat.

  • Orgaaniline argaaniaõli (Argania Spinosa kerneliõli): antioksüdant, toitev, kaitsev. Teeb ripsmed elastseks ja tugevaks.
  • Aksaatsiakumm (Acacia Senegali kumm): annab ripsmetele elujõudu ja elastsust
  • Orgaaniline Roosivesi (Rosa damascena lille vesi): pehmendavad ja toonivad omadused.
  • Orgaaniline Aloe vera mahl (Aloe Barbadensis lehe mahl): taastab, hooldab, pehmendab ja kaitseb ripsmeid.
  • Orgaaniline aprikoosiseemneõli (Prunus armeniaca (Apricot) tuumaõli): toonib, pehmendab, taaselustab ja kaitseb ripsmeid.

Couleur Caramel – originaalne ja innovaatiline Prantsuse looduskosmeetika meigibränd. Professionaalse kvaliteediga meigitooted on saadaval erakordselt suures värvivalikus. Kõik meigitooted on nahka efektiivselt hooldavate ja niisutavate omadustega, sisaldades rikkalikult erinevaid orgaanilise päritoluga ravimtaimi ja taimeekstrakte, – õlisid, -vahasid ning looduslikke mineraale ja vitamiine.

Toote väljavahetamise juhised on näidatud ripsmetuši täite pakendil. Iga täitepakend sobib mistahes Couleur Caramel ripsmetuši toorikusse ning tegelikult on täitepakend täiesti kasutatav ka iseseisvalt, ilma valge ümbriseta 🙂

Viimati vaadatud tooted

Otsas
Couleur caramel kulmupliiats Chestnut
Couleur Caramel kulmupliiats Chestnut nr 121
Couleur Caramel
1,2 g
Couleur Caramel kulmupliiats Chestnut nr 121

Naturaalne ning plastivaba kulmupliiats võimaldab kerge vaevaga toonida kulmukaart, kulmuharjaga saab anda kauni loomuliku kuju.

16.50 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
vasknuustikud
Vasknuustikud, 2 tk
Croll & Denecke
2 tk
Vasknuustikud, 2 tk

Korduvkasutatavad ja väga vastupidavad vasknuustikud, millega saab pesta nii nõusid kui ka määrdunud üldpindasid.

7.40 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Juuksekasvu kiirendav šampoon meestele
Aesti juuksekasvu kiirendav turbašampoon biotiiniga meestele
Aesti
250 ml
Aesti juuksekasvu kiirendav turbašampoon biotiiniga meestele

Juuksekasvu kiirendav turbašampoon on efektiivse juuksekasvu võti! 250 ml pudelisse on kokku pandud põhjalikult uuritud aktiivsed koostisosad, turvas ja biotiin, mis stimuleerivad juuksekasvu ja peatavad juuste väljalangemise. 

17.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
weleda imetamist soodustav tee
Weleda imetamist soodustav tee
Weleda
20tk
Weleda imetamist soodustav tee

Maitsev taimetee imetavatele emadele paneb tööle rinnanäärmed.

11.10 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist