-61%

Couleur Caramel päikesepuuder Matt Golden Brown nr 25

8,5 g

Algne hind oli: 31.50 €.Current price is: 12.16 €.

3 makset 4.05€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Päikesepuuder Matte Golden Brown on imepeene tekstuuriga. Päikesepuuder annab näole särava päevitunud jume ning on ideaalne näo modelleerimiseks. Koostisainete hulka kuuluvad viinamarjaseemneõli, mis kaitseb nahka välismõjude (tuul, külm, saaste jm.) eest, aprikoosiõli, mis toidab väsinud nahka ning jojoobaõli, mis muudab naha pehmeks. Puuder on parabeeni-, mineraaliõli- ning fenoksüetanoolivaba, ei sisalda naftatooteid ega polüetüleenglükooli.

Couleur Caramel päikesepuudril on 100% looduslikud koostisosad, parabeeni-, mineraalõli-, fenoksüetanooli-(konservandi) vaba, ei sisalda naftatooteid ega polüetüleenglükooli (PEG). Toode on vegan.

Eelised: väga õhuke tekstuur, mis võimaldab seda ühtlasemalt hajutada. Niisutab nahka. Kaitseb nahka välismõjude eest. Püsib kaua. Lihtne kasutada. Võib kasutada jumestuskreemi peal või otse nahal.

Kasutamine: rõhutage mõnda oma näo osa, tupsutades Terre Caramel kivipuudrit pintsliga näiteks laubale, ninale, põsesarnadele või lõualuudele. Puuderdatud nägu jätab päevitunud mulje. Parema tulemuse saavutamiseks puuderdage nägu eelnevalt kas neutraalset värvi kompakt- või tolmpuudriga.

Cosmebio, ECOCERT ökosertifikaadiga. Vegan.

 

KOOSTIS

Mica “, “ Zea mays (Corn) starch*”, ” Zinc stearate “, ” Silica “, “ Ricinus communis (Castor) seed oil*”, ” Squalane “, ” Octyldodecanol “, ” Glycerin “, ” Lecithin “, ” Argania spinosa kernel oil* ”, ” Prunus armeniaca (Apricot) kernel oil*”, ” Sodium anisate “, ” Sodium levulinate “, “ Tocopherol “, ” Ascorbyl palmitate “, ” Aqua (Water) “, ” Citric acid “, ” [+/May contain : “, ” CI 77891 (Titanium dioxide) “, “ CI 77492 (Iron oxides) “, ” CI 77491 (Iron oxides) “, “ CI 77499 (Iron oxides)] *Ingredient from Organic Farming

Viimati vaadatud tooted

nurme rosmariini šampoon
Nurme looduslik rosmariini šampoon
Nurme
250 ml
Nurme looduslik rosmariini šampoon

Nurme looduslik rosmariini šampoon turgutab juuksekasvu ning sisaldab ProVitamin B5-te, mis aitab vähendada juuksekahjustusi ja katkiseid juukseotsi.

10.16 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
The Natural Deodorant kreemjas deodorant-palsam
The Natural Deodorant kreemjas deodorant-palsam Sidrun-geraanium, mini
The Natural Deodorant
10 g
The Natural Deodorant kreemjas deodorant-palsam Sidrun-geraanium, mini

The Natural Deodorant kreemjas deodorant-palsam sulab nahale lihtsalt ja sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele.

4.57 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Dr. Hauschka uuendav öine hoolduskuur
Dr. Hauschka uuendav öine hoolduskuur
Dr. Hauschka
10 ampulli
Dr. Hauschka uuendav öine hoolduskuur

Punetust ja ärritust rahustav ampullikuur tundlikule ja kuperoossele nahale

23.38 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Vedel pesuvahend Neutral lõhnatu
Sonett vedel pesuvahend Neutral lõhnatu
Sonett
2L
Sonett vedel pesuvahend Neutral lõhnatu

Kõikide värviliste ja valgete puuvillasest, linasest, kanepist ja segakiududest riiete pesemiseks.

15.75 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist