-30%

Couleur Caramel jumestuskreem Porcelain Beige nr 31

30 ml

Algne hind oli: 37.61 €.Current price is: 26.33 €.

3 makset 8.78€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Perfection Foundation jumestuskreem on sügavniisutavate omadustega ning sobib kõikidele nahatüüpidele. Looduslikest ja orgaanilistest koostisainetest välja töötatud poolvedela tekstuuriga kreem sulandub koheselt nahaga, olles hõlpsasti peale kantav nii sõrmeotste kui ka meigi-svammiga. Sametise tekstuuriga nahka hellitav jumestuskreem on nahal pehme kuid loob nahale tugeva katvusega tulemuse.

Sulgkerge ja mugav, nahk tundub nii sametine! Orgaanilise jojoba õliga rikastatud Perfection mineraalne jumestuskreem pakub uskumatut mugavustunnet, mis kestab tunde. Pärast pealekandmist teiseneb kreemi sulgkerge tekstuur, sulades nahaga kokku ja siludes selle pinda, andes tulemuseks sametiselt puuderja viimistluse.

Aktiivaine: looduslikud mineraalid ja orgaaniline jojoba õli, mis pehmendab ja kaitseb nahka.

Toode on julmusevaba ja vastab Fair Trade sertifikaadile. COSMEBIO sertifikaadiga.

Couleur Caramel – originaalne ja innovaatiline Prantsuse looduskosmeetika meigibränd. Professionaalse kvaliteediga meigitooted on saadaval erakordselt suures värvivalikus. Kõik meigitooted on nahka efektiivselt hooldavate ja niisutavate omadustega, sisaldades rikkalikult erinevaid orgaanilise päritoluga ravimtaimi ja taimeekstrakte, – õlisid, -vahasid ning looduslikke mineraale ja vitamiine.

Nahasõbralikud meigitooted ei sisalda parabeene, polüetüleenglükooli (PEG-d), fenoksüetanooli, mineraalõli ja teisi naftatooteid ning sünteetilisi lõhna- ja värvaineid. Couleur Carameli toodetes on olemas loomulik UV-kaitse. Couleur Carameli tooted on põletikuvastased ning allergiavabad. Sobivad ka kõige tundlikumale ja õrnemale nahale!

 

KOOSTIS

OCTYLDODECANOL – CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE – SILICA – SESAMUM INDICUM (SESAME) SEED OIL* – HELIANTHUS ANNUUS HYBRID OIL* – CERA ALBA (BEESWAX)* – MICA – SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL* – PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL* – TRIHYDROXYSTEARIN – THEOBROMA CACAO (COCOA) SEED BUTTER* – COPERNICA CERIFERA (CARNAUBA) WAX* – TOCOPHEROL – HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL – PARFUM (FRAGRANCE) – LINALOOL – LIMONENE – GERANIOL [MAY CONTAIN : CI 77491 (IRON OXIDES) – CI 77499 ( IRON OXIDES) – CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) – CI 77492 (IRON OXIDES)] *Ingrédient issu de l’Agriculture Biologique / Ingredient from Organic Farming

 

 

 

Viimati vaadatud tooted

vegan hambaniit
Vegan hambaniit Bambaw, metalltopsis
Bambaw
50 m
Vegan hambaniit Bambaw, metalltopsis

Suurepärane alternatiiv tavapärasele plastpakendis nailonist hambaniidile. Roostevabast terasest hoiupurk on korduvkasutatav ning selles on 50m vegan hambaniiti.

10.16 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Weleda tahke dušiseep
Weleda tahke dušigeel lavendliga
Weleda
75 g
Weleda tahke dušigeel lavendliga

Weleda tahke dušiseep aromaatse lavendli ja puiduse vetiveriga on valmistatud vaid taimeõlidest ning see mõjub lõõgastavalt ja harmoniseerivalt nii kehale kui vaimule.

9.15 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
kanepiseemneõli Q10
LoodusSPA kanepiseemneõli Q10 kollageeniga toitev öökreem
LoodusSPA
50 ml
LoodusSPA kanepiseemneõli Q10 kollageeniga toitev öökreem

LoodusSPA kanepiseemneõli Q10 kollageeniga toitev ja nahka taaselustav öökreem on loodud naha parandamiseks ja hooldamiseks magamise ajal.

21.34 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
saunakomplekt
Signe Seebid kinkekomplekt: saunakomplekt
Signe Seebid
Komplekt
Signe Seebid kinkekomplekt: saunakomplekt

Kinkekomplekt: Signe Seebid saunakomplekt sisaldab Harmoonia eeterlikku õli, Saunaseepi ja Eukalüpti saunamett.

25.31 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist