Clochee kooriv seerum mandlihappega

30 ml

22.00 

3 makset 7.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Kooriv seerum põhineb antibakteriaalsete omadustega mandlihappel. See hoiab ära pooride, mustpeade ja põletike teket, parandab naha toonust ning stimuleerib selle uuenemist. Pealisnaha mikrokoorimise tulemuseks on sile nahk. Koostisest leiab viinamarjaseemneõli, mis vähendab pealisnaha niiskuskadu (tekitab oklusiivse kihi) ning toetab selle taastumist. Sobib kombineeritud, rasusele, probleemsele ja aknelisele nahale.

Mikrokoorimine muudab naha klaarimaks, normaliseerib rasunäärmeid, minimeerib rasu eritust ja ahendab poore. Nahk muutub siledamaks ning on silmnähtavalt parema tooniga.

Kasutamine: kanna õhtuti puhastatud näole, kaelale ja dekolteepiirkonnale. Väldi silmade ja huulte piirkonda. Ära kasuta kahjustatud ja ärritunud nahal puhul. Peale seeriumi kasutamist pole vaja toodet maha pesta. Igapäevaselt soovitame kasutada neil, kelle naha happelisus on üle 4 pH. Päeval kasuta päikesekaitseks Clochee Valgust peegeldavat toonivat kreemi SPF 30 või Matistavat kreemi SPF 50.

Aktiivained:

  • Hõbeda vahtra ekstrakt: omab naha sarvkihi avamise (keratolüütilisi) omadusi, elustab nahka, ühtlustab selle toonust, silub naha pinda ja niisutab.
  • Punased marjad (vaarikas, maasikas): niisutavad, annavad sära, kontrollivad rasunäärmete eritust, kaitsevad vananemise ja kahjulike välistegurite eest, on põletikuvastaste omadustega. Puuviljahapped toetavad mikrokoorimist.
  • Piimhape: tungib naha sisse, niisutab tugevalt ja omab mikrokoorivat toimet.

Clochee kooriv seerum mandlihappega on Buduaari Ilulemmik 2021.

 

KOOSTIS

Aqua, Propanediol, Mandelic Acid, Lactic Acid, Glycolic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Coco- Caprylate/Caprate, Glycerin, Hectorite, Vitis Vinifera Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Fragaria Ananassa Fruit Extract, Rubus Idaeus Fruit Extract, Rubus Fruticosus Fruit Extract, Acer Saccharum Extract, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Citrus Limon Peel Oil, Tartaric Acid, Glucose, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Citral, Linalool, Limonene, Cinnamal, Eugenol.

Viimati vaadatud tooted

Signe Seebid riitsinusõli
Signe Seebid
50ml
Signe Seebid riitsinusõli

Riitsinusõlil on põletikuvastane, antibakteriaalne ja seentevastane toime.

8.50 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
kõrre puhastushari
Joogikõrre puhastushari
Bambaw
1 tk
Joogikõrre puhastushari

Korduvkasutatava joogikõrre puhastushari on valmistatud 304 roostevabast terasest ning harjased puuvillast. Harjased on komposteeritavad.

1.80 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
−25%
Toonitud kulmugeel Brown
Couleur Caramel toonitud kulmugeel Brown nr 63
Couleur Caramel
2 g
Couleur Caramel toonitud kulmugeel Brown nr 63

Toonitud kulmugeel fikseerib kulmud, andes neile täiusliku kuju ning kauni värvi. Kauapüsiv värv ning loomulik tulemus. Geeli peale kandmine ja kulmude modelleerimine on kaasas oleva kulmupintsliga imelihtne.

Algne hind oli: 27.00 €.Current price is: 20.25 €.
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Dr. Hauschka uuendav silmaümbruskreem
56.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist