Otsas

Berrichi öökreem Night

50 ml

43.00 

3 makset 14.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Laost otsas

Berrichi öökreem Night on rikkalik, taastab, toidab ja niisutab nahka sügavuti ajal, mil sa magad. Kreem aeglustab ning ennetab vananemise märke, parandab kollageeni tootmist ning taastab naha loomulikud kaitsebarjäärid. Kreem leevendab tõhusalt põletikke, kuivust ja allergiatest tingitud vaevusi.

Öökreem Night sisaldab tõhusaid niisutavaid ja vananemisvastaseid vetikatest pärit antioksüdante astaksantiini ning furtsellaraani. Naha struktuuri parandab taimset päritolu retinool.

KASULIKKUS:

  • Sügavalt niisutav, vananemis- ja põletikuvastane
  • Taastab naha loomuliku kaitsebarjääri ja rakuloome: tulemuseks ühtlane, elastne ja toonuses jume
  • Kasutamiseks öösiti, ei sisalda UV-kaitset
  • Parabeeni, silikooni, sünteetiliste lõhna-, säilitus- ja värvaineteta. Toodetud orgaaniliste õlide baasil

Kõik Berrichi kreemid on hügieenilisel eesmärgil õhukindla pumbaga pudelis. Seetõttu tuleb kreemi esmasel kasutamisel pudelist õhk välja pumbata: vajuta 3-5 korda kreemi otsikul. Edaspidi väldi kreemi avamist keeratavast korgiosast.

Mida teha tühjade Berrichi kreemipurkidega? Tooge need meie esinduspoodi ning saate ühelt Berrichi tootelt -10% allahindlust! Berrichi laseb tühjad kreemipurgid ümbertöödelda ning sellest valmivad taaskasutatud plastmassist terrassilauad.

TOIME AJAS:

Vetikad ja super-õlid on täis tõhusaid vitamiine, mineraale ja aminohappeid, mis toidavad, rahustavad ja noorendavad nahka. Öökreemis on lisaks retinool ehk vitamiin A1, mis on tõhus vananemise vastane toimeaine.
Järjepidevus igapäevasel naha eest hoolitsemisel ja kreemi kasutamisel on väga tähtis.
Naha tervisele aitavad kaasa elustiilivalikud: hea uni, liikumine, värske õhk ja tasakaalustatud toitumine. Vee tarbimine 1,5-2 liitrit päevas aitab ainevahetusele ja naha tervisele kaasa. Alkohol, tubakas ja liigne päike kuivatavad nahka ja on enneaegse vananemise põhjustajad.

Märgatavaid muutusi oma nahal näed juba paari nädala möödudes. Mõnikord võivad käivitunud puhastusprotsessid põhjustada ajutist punetust või kerget sügelust. Soovitame kreemi kasutamist jätkata, kõrvalnähud mööduvad mõne päevaga.

Esimesel nädalal: harjub nahk kreemi koostisosadega. Algavad taastumisprotsessid naha sügavates kihtides. Rakkude taastootmise tsükkel sõltub inimese vanusest ja jääb vahemikku 5-7 päeva. Kerge sügelus või punetus on märk kreemi toimimisest: pindmiste ummistuste ja mürkide väljumisest ning põletike ja ketenduse taandumisest. Soovitame kreemi kasutamist jätkata, kõrvalnähud mööduvad mõne päevaga.

Teisel nädalal: on näonahk kreemiga harjunud ja selle omaks võtnud. Märkad, et sinu nägu on niisutatud, jume ühtlasem ja värske. Avastad vabaduse tänu nahahoolduse lihtsusele, kasvab rahulolu oma välimusega ja enesekindlus.

Kolmandal nädalal: nüüd märkad juba struktuurseid näonaha muutusi. Nahk on elastsem ja siledam ning võitlus kortsudega toimib. Nahaprobleemid nagu akne või psoriaas on hakanud taanduma. Hormonaalse, mõõduka ja tugeva akne korral soovitame abi saamiseks konsulteerida nahaarstiga, sest kreemi saab aidata vaid välispidiselt.

Regulaarsel kasutamisel avalduvad nahahoolduse tulemused tasapisi, kuid on selle eest püsivad.

 

Koostisosad:
Astaksantiin (Haematococcus pluvialis/AstaZine oil 10%), furtsellaraan (Furcellaria Lumbricalis extract), retinool A-vitamiin (Adenosine/Hydroxypropyl Cyclodextrin), orgaaniline avokaadoõli (Persea Gratissima oil), aprikoosi tuuma õli (Prunus Armeniaca kernel oil), cacay õli (Caryodendron Orinocense seed oil), kukui pähkli õli (Aleurites Moluccana Seed Oil), aloe vera (Aloe Barbadensis leaf juice), olivem1000 (Cetearyl Olivate/Sorbitan Olivate), taimne niisutaja ja stabilisaator (Cetearyl Alcohol), glütseriin (Glycerin), Ecosafe säilitusaine 1% (Benzyl Alcohol 0,81%, Dehydroacetic Acid 0,09%, Sorbic Acid 0,04%, Benzoic Acid 0,06%), vesi (Aqua).

Valmistatud Eestis.

Viimati vaadatud tooted

Otsas
Couleur caramel kulmupliiats Chestnut
Couleur Caramel kulmupliiats Chestnut nr 121
Couleur Caramel
1,2 g
Couleur Caramel kulmupliiats Chestnut nr 121

Naturaalne ning plastivaba kulmupliiats võimaldab kerge vaevaga toonida kulmukaart, kulmuharjaga saab anda kauni loomuliku kuju.

16.50 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
vasknuustikud
Vasknuustikud, 2 tk
Croll & Denecke
2 tk
Vasknuustikud, 2 tk

Korduvkasutatavad ja väga vastupidavad vasknuustikud, millega saab pesta nii nõusid kui ka määrdunud üldpindasid.

7.40 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Juuksekasvu kiirendav šampoon meestele
Aesti juuksekasvu kiirendav turbašampoon biotiiniga meestele
Aesti
250 ml
Aesti juuksekasvu kiirendav turbašampoon biotiiniga meestele

Juuksekasvu kiirendav turbašampoon on efektiivse juuksekasvu võti! 250 ml pudelisse on kokku pandud põhjalikult uuritud aktiivsed koostisosad, turvas ja biotiin, mis stimuleerivad juuksekasvu ja peatavad juuste väljalangemise. 

17.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
weleda imetamist soodustav tee
Weleda imetamist soodustav tee
Weleda
20tk
Weleda imetamist soodustav tee

Maitsev taimetee imetavatele emadele paneb tööle rinnanäärmed.

11.10 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist