Ben&Anna pulkdeodorant Persian Lime

40 g

6.50 

3 makset 2.17€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Ben&Anna pulkdeodorant Persian Lime on sertifitseeritud looduskosmeetika, keskkonnateadlik valik: alumiiniumisooladevaba looduslik ja vegan koostis, biolagunev paberpakend. Tänu soodale on deodorandil tõhus toime naha pinnal olevate ja ebameeldivat lõhna tekitavate bakterite ning liigse niiskuse vastu. Naha eest hoolitsevad shea-või ja taimsed õlid.

Kasutamiseks lükka deodorandipulk sõrmega natuke alt üles, kanna kaenlaalusele aeglaselt õhuke kiht, et deodorant jõuaks naha soojuse toimel pehmeneda.

Saksa firma Ben&Anna asutajad, arendajad ja partnerid nii töös kui eraelus Anna ja Ben kosmeetikasarja loomise idee kasvas vajadusest deodorandi järele, mis ei sisaldaks tavakosmeetikas tavapäraseid alumiiniumisoolasid, parabeene ega ftalaate. Ben&Anna julmusevabad ja vegan kosmeetikatoodete retseptid koosnevad vaid kontrollitud looduslikest koostisosadest.

Anna ja Beni jaoks on oluline ka plastiku kasutamise vähendamine ja seetõttu on brändi tooted pakendatud biolagunevast paberist või taaskasutusele suunamist võimaldavatesse klaas- ja alumiiniumpakenditesse. Iga Ben&Anna toote ost toetab keskkonnaorganisatsiooni One Earth – One Ocean, mis puhastab spetsiaalsete laevadega ookeani plastprügist ja suunab selle ümbertöötlemisse. Anna koos Ben&Annaga panus plastikuvaba vannitoa elustiili arengusse!

Koostisosad:
Sodium Bicarbonate, Zea Mays Starch, Butyrospermum Parkii Butter, Cocos Nucifera Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Coco-Caprylate/Caprate, Helianthus Annuus Seed Cera, Ricinus Communis Seed Oil, Rhus Verniciflua Peel Cera, Caprylic/Capric Triglyceride, Shorea Robusta Resin, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Daucus Carota Sativa Root Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil, Citrus Limon Peel Oil, Citrus Reticulata Peel Oil, Cymbopogon Flexuosus Herb Oil, Limonene, Citral, Linalool, Geraniol.

Viimati vaadatud tooted

Kodulõhnastaja Lavendliunistus
Signe Seebid kodulõhnastaja Lavendliunistus
Signe Seebid
150 ml
Signe Seebid kodulõhnastaja Lavendliunistus

Lavendli aroom on rahustav ja aitab kaasa hea une tekkele. Lavendlit on aastatuhandeid kasutatud parfüümina ning taime lõhna omadused peletavad kodust ebameeldivad aroomid.

25.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Otsas
metallist korduvkasutatav jääkuubik
Metallist korduvkasutatav jääkuubik, 1 tk
Hello Durable
1 tk
Metallist korduvkasutatav jääkuubik, 1 tk

Metallist korduvkasutatavad jääkuubikud on korduvalt ja korduvalt kasutatavad. Suurepärane alternatiiv plastikust jäävormidele või kilest jääkottidele!

3.50 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
14.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Mineraalne peitekreem korrektor 11
Couleur Caramel mineraalne peitekreem korrektor, Light Sandy beige nr 11
Couleur Caramel
4 g
Couleur Caramel mineraalne peitekreem korrektor, Light Sandy beige nr 11

Mineraalne peitekreem korrektor aitab varjata pigmendilaike, tumedaid silmaaluseid ja modelleerida näo osi, mängides varju ja valgusega. Sobib iluvigade katmiseks.

18.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist