Ben&Anna pulkdeodorant Green Fusion

40 g

6.61 

3 makset 2.20€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Ben&Anna pulkdeodorant Green Fusion on sertifitseeritud looduskosmeetika, keskkonnateadlik valik: alumiiniumisooladevaba looduslik ja vegan koostis, biolagunev paberpakend. Tänu soodale on deodorandil tõhus toime naha pinnal olevate ja ebameeldivat lõhna tekitavate bakterite ning liigse niiskuse vastu. Naha eest hoolitsevad shea-või ja taimsed õlid.

Kasutamiseks lükka deodorandipulk sõrmega natuke alt üles, kanna kaenlaalusele aeglaselt õhuke kiht, et deodorant jõuaks naha soojuse toimel pehmeneda.

Saksa firma Ben&Anna asutajad, arendajad ja partnerid nii töös kui eraelus Anna ja Ben kosmeetikasarja loomise idee kasvas vajadusest deodorandi järele, mis ei sisaldaks tavakosmeetikas tavapäraseid alumiiniumisoolasid, parabeene ega ftalaate. Ben&Anna julmusevabad ja vegan kosmeetikatoodete retseptid koosnevad vaid kontrollitud looduslikest koostisosadest.

Anna ja Beni jaoks on oluline ka plastiku kasutamise vähendamine ja seetõttu on brändi tooted pakendatud biolagunevast paberist või taaskasutusele suunamist võimaldavatesse klaas- ja alumiiniumpakenditesse. Iga Ben&Anna toote ost toetab keskkonnaorganisatsiooni One Earth – One Ocean, mis puhastab spetsiaalsete laevadega ookeani plastprügist ja suunab selle ümbertöötlemisse. Anna koos Ben&Annaga panus plastikuvaba vannitoa elustiili arengusse!

Koostisosad:
Sodium Bicarbonate, Zea Mays Starch, Butyrospermum Parkii Butter, Cocos Nucifera Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Coco-Caprylate/Caprate, Helianthus Annuus Seed Cera, Ricinus Communis Seed Oil, Rhus Verniciflua Peel Cera, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum, Shorea Robusta Resin, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Daucus Carota Sativa Root Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Limonene, Linalool, Citral, Coumarin.

Viimati vaadatud tooted

luffast seebialus
Luffast seebialus
Croll & Denecke
1 tk
Luffast seebialus

100% looduslik ja keskkonnasõbralik luffast alus, mis sobib nii tahketele šampoonidele, palsamitele kui ka tükiseepidele.

3.76 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Tsitrusdeodorant
Weleda looduslik deodorant tsitrusega
Weleda
100ml
Weleda looduslik deodorant tsitrusega

Tsitrusdeodorant värskendab ja elavdab nahka, looduslike aroomiõlidega, neutraliseerides ebameeldivat lõhna.

16.26 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
LUUV laste šampoon
LUUV laste šampoon, pirn
LUUV
200 ml
LUUV laste šampoon, pirn

LUUV laste šampoon on spetsiaalselt laste juustele väljatöötatud ning arvestatud kõikide nüanssidega. Pisaravaba, õrn nahale ja teeb juuksed tugevaks ja kaunilt läikivaks.

12.10 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
pure shores tahke šampoon
Pure Shores tahke šampoon Matcha
Pure Shores artisan
80 g
Pure Shores tahke šampoon Matcha

Tahke šampoon värske tsitruse lõhnaga. Sobib ideaalselt rasusele ja õhukesele juuksetüübile. 80g.

19.21 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist