Sinu Looduskosmeetika sai alguse 2017 aasta suvel, kui kaks lapsepõlvesõbrannat otsustasid luua e-poe, mis pakub vaid puhta koostisega, julmusevabasid ja keskkonnasõbralikke tooteid. Alates 2018 aasta lõpust on avatud ka esinduspood Balti Jaama turuhoone II korrusel.

 

“Meie eesmärk on muuta keemiavaba kosmeetika ning igapäevaste kodutarvete kättesaadavus lihtsaks ja mugavaks, mistõttu leidsime, et oleks vaja lihtsat ja ilusat platvormi, mille lai tootevalik võimaldaks leida kõik vajaliku ja ohutu ühest kohast.”

 

Kuna inimeste teadlikkus kosmeetika ning puhastusvahendite koostisosade mõjust nii meie tervisele kui ka keskkonnale on viimaste aastatega hüppeliselt kasvanud, tekkis meil soov tulla inimestele veelgi lähemale ja selle tulemusel avasime 2018 aasta lõpus oma esinduspoe Balti Jaama turuhoone II korrusel.

 

Sinu Looduskosmeetika tootevalikust leiab nii Eestis kui ka välismaal toodetud kosmeetika- (s.h ökosertifikaadiga meigitooteid) ja kehahooldustooteid, kodupuhastusvahendeid ning toidulisandeid. Oma sortimendi koostamisel jälgime, et kõik meie pakutavad tooted oleksid võimalikult puhta ja loodusliku koostisega, nende pakendid oleksid keskkonnasõbralikud ning ühegi toote väljatöötamisel poleks koostisosi testitud loomade peal. Sinu Looduskosmeetika toodete hulgast leiab ka laia valiku vegan tooteid, mille valmistamisel ei ole kasutatud loomseid koostisosi, nagu näiteks mesilasvaha.

 

Lisaks toodete eetilisele poolele, on meie jaoks väga oluline ka nende toimeaine. Sellepärast oleme võtnud eesmärgiks proovida omal nahal kõiki meie pakutavaid tooteid, et olla kindlad nende kvaliteedis ja toimeainete mõjus.

 

Meie Balti Jaama turuhoone kaupluses ootavad sind professionaalsed teenindajad, kes pakuvad alati personaalset teenindust ning aitavad valida tooteid, mis on just sinu nahale ja vajadustele sobilikud.

 

www.okomon.ee