Dr. Hauschka puhastuspiim

145ml

25.00 

3 makset 8.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Dr. Hauschka puhastuspiim eemaldab nahalt nii mustuse kui meigi, olles samas õrna hooldava toimega. Tundlikule nahale on see hommikuseks ja õhtuseks puhastavaks ja kaitsvaks hoolduseks. Ka valmistab pehmetoimeline piim naha ette järgnevaks tugevdavaks ja kaitsvaks hoolduseks. Puhastuspiima koostises olevad harilik koldrohi, jojoobi- ja mandliõli aitavad säilitada naha loomulikku hüdrolipiidkihti. Sobib kuivale, tundlikule ja normaalsele nahale. Igale nahale sobib meigi eemaldamiseks.

100% loodus- ja/või mahekosmeetika, sertifitseeritud vastavalt NATRUE-standardile. Ei sisalda sünteetilisi lõhna-, värv- ja säilitusaineid, mineraalõlisid, parabeene, silikoone ega PEG-ühendeid. Tooraine pärineb võimalusel sertifitseeritud mahepõllundusest, mis on biodünaamilise kvaliteediga ja toodetud õiglase kaubanduse põhimõtetest lähtuvalt. Toode on dermatoloogiliselt testitud. Vegantoode.

Kasutamine: kanna puhastuspiim käte abil ringikujuliste liigutustega emulgeerides hommikuti ja õhtuti ühtlase kihina niiskele näole ning eemalda seejärel veega kas kosmeetilise käsna või leiges vees niisutatud rätiga. Silmameigi eemaldamiseks kanna puhastuspiim niiskele vatipadjakesele.

 

KOOSTIS

Water (Aqua), Alcohol, Anthyllis Vulneraria Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Glycerin, Fermented Grain Extract, Cetearyl Alcohol, Bentonite, Lecithin, Xanthan Gum, Hydrolyzed Wheat Protein, Fragrance (Parfum), Limonene*, Geraniol*, Linalool*, Citronellol*.

* eeterlike õlide koostisosad

Viimati vaadatud tooted

Dr. Hauschka šampoon
Dr. Hauschka šampoon
Dr. Hauschka
150 ml
Dr. Hauschka šampoon

Peseb eriti õrnalt ning hooldab juukseotsteni välja. Valgurikas kikerhernetõmmis hoolitseb juuste eest ja tagab hea kammitavuse. Väärtuslikud ravimtaimetõmmised turgutavad peanahka. Sobib ka värvitud juustele. Vegan.

18.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Nurme Neroli näopuhastusvaht
Nurme Neroli näopuhastusvaht
Nurme
150 ml
Nurme Neroli näopuhastusvaht

Nurme Neroli näopuhastusvaht sisaldab neroli ja kirevilja vitamiine ning eemaldab näost meigi ja ebapuhtused.

13.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Otsas
Signe Seebid näovõie meestele
Signe Seebid näovõie meestele
Signe Seebid
60ml
Signe Seebid näovõie meestele

Näovõie tagab Sinu naha igapäevase täiusliku hoolduse.

11.90 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
arbuusisprei
HOIA orgaaniline Arbuusisprei
HOIA homespa
100 ml
HOIA orgaaniline Arbuusisprei

Mahlaka arbuusi järgi lõhnav sprei sisaldab rikkalikult C-vitamiini, animohappeid ja lükopeeni, mis on noorendava toimega, aitavad kaasa rakkude uuenemisele ja leevendavad põlenud ja ärritatud nahka

16.90 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist