Ben&Anna intensiivselt hooldav kätekreem avokaadoõliga

30 ml

4.88 

3 makset 1.63€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Rikkaliku, kuid vedela ja kiiresti imenduva tekstuuriga Ben&Anna intensiivselt hooldav kätekreem avokaadoõliga on nahka tõhusalt toitev tänu avokaado- ja astelpajuõlile, aaloemahlale ning shea- ja kakaovõile. Metallkaanega klaaspurk on taaskasutatav ja ümbertöödeldav.

Saksa firma Ben&Anna asutajad, arendajad ja partnerid nii töös kui eraelus Anna ja Ben kosmeetikasarja loomise idee kasvas vajadusest deodorandi järele, mis ei sisaldaks tavakosmeetikas tavapäraseid alumiiniumisoolasid, parabeene ega ftalaate. Ben&Anna julmusevabad ja vegan kosmeetikatoodete retseptid koosnevad vaid kontrollitud looduslikest koostisosadest.

Anna ja Beni jaoks on oluline ka plastiku kasutamise vähendamine ja seetõttu on brändi tooted pakendatud biolagunevast paberist või taaskasutusele suunamist võimaldavatesse klaas- ja alumiiniumpakenditesse. Iga Ben&Anna toote ost toetab keskkonnaorganisatsiooni One Earth – One Ocean, mis puhastab spetsiaalsete laevadega ookeani plastprügist ja suunab selle ümbertöötlemisse. Anna koos Ben&Annaga panus plastikuvaba vannitoa elustiili arengusse!

Koostisosad:
Aqua (Water), Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Oryza Sativa (Rice) Starch, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Parfum (Fragrance), Stearic Acid, Caesalpinia Spinosa (Tara Tree) Gum, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citric Acid, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil, Limonene, Linalool, Coumarin, Geraniol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Viimati vaadatud tooted

metallist joogikõrs
Metallist joogikõrs, kuldne
Bambaw
1 tk
Metallist joogikõrs, kuldne

Pika eluaega korduvkasutatav metallist joogikõrs on parim alternatiiv plastist kõrtele.

2.95 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
seebikott
Sisalist seebikott
Croll & Denecke
1 tk
Sisalist seebikott

Selles seebikotis saad mugavalt lõpuni kasutada ka kõik väikesed seebitükikesed, mis muidu sõrmede vahelt ära libiseksid.

5.29 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
weleda saialilleseep
Weleda saialilleseep
Weleda
100g
Weleda saialilleseep

Õrna ja tundliku naha puhastamiseks.

7.42 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
LUUV juuksepalsam, astelpaju
LUUV juuksepalsam, astelpaju
LUUV
200 ml
LUUV juuksepalsam, astelpaju

Looduslik astelpajuõliga rikastatud palsam on täis vitamiine, mis annavad juustele kohevust ja läiget.

12.20 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist