Couleur Caramel hüaluroonhappega jumestuskreem Pink Beige nr 22

30 ml

37.00 

3 makset 12.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Jah! Soovin istutada 3€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Hüaluroonhappega jumestuskreem on noorendava toimega ning muudab naha siidiselt pehmeks ja ühtlustab jumet, tagades samaaegselt naha loomuliku välimuse. Keskmise katvusega.

Tänu looduslikule orgaanilisele hüaluroonhappele ja Juvenessece (pruun vetikas) toimele on nahk niisutatud ja särav terve päev. Omab valgustpeegeldavat pigmenti.

Kasutamine: pintsliga kandes saad ühtlase ja kergema katvuse. Kasuta ringjaid liigutusi. Sõrmeotstega on toode katvam ja paksem, mis sobib ideaalselt õhtuseks jumestuseks.

17,05% tootest sisaldab aktiivaineid
99% loodusliku koostisega
18% toorainest on kasvatatud mahepõllumajanduslikult

ECOCERT ökosertifikaadiga.

Couleur Caramel – originaalne ja innovaatiline Prantsuse looduskosmeetika meigibränd. Professionaalse kvaliteediga meigitooted on saadaval erakordselt suures värvivalikus. Kõik meigitooted on nahka efektiivselt hooldavate ja niisutavate omadustega, sisaldades rikkalikult erinevaid orgaanilise päritoluga ravimtaimi ja taimeekstrakte, – õlisid, -vahasid ning looduslikke mineraale ja vitamiine.

Nahasõbralikud meigitooted ei sisalda parabeene, polüetüleenglükooli (PEG-d), fenoksüetanooli, mineraalõli ja teisi naftatooteid ning sünteetilisi lõhna- ja värvaineid. Couleur Carameli toodetes on olemas loomulik UV-kaitse. Couleur Carameli tooted on põletikuvastased ning allergiavabad. Sobivad ka kõige tundlikumale ja õrnemale nahale!

 

KOOSTIS

Aqua (Water) – Glycerin – Caprylic/Capric Triglyceride – Rosa damascena flower water* – Oleyl Erucate – Plukenetia Volubilis Seed Oil* – Prunus armeniaca (Apricot) kernel oil* – Polyglyceryl-6 Stearate – Persea gratissima (Avocado) oil* – Sesamum Indicum Seed Oil* – OLEA EUROPAEA FRUIT OIL* – Argania spinosa seed oil*-Triglyceride C10-18 – Stearic acid – Palmitic acid – Sodium hyaluronate – Theobroma cacao (Cocoa) seed butter* – Alaria Esculenta Extract – Polyglyceryl-6 Behenate – Benzyl alcohol – Microcrystalline cellulose – Tocopherol – Cellulose gum – Cellulose – Sodium citrate – Dehydroacetic acid – Parfum (fragrance ) – d-limonene – Geranio l- Linalool – Silica. [May contain (+/-): CI 77891 (Titanium dioxide) – CI 77491 (Iron oxides) – CI 77492 (Iron oxides) – CI 77499 (Iron oxides)] – CI 77007 (Ultramarine)]

Viimati vaadatud tooted

Couleur caramel täitepakend peitekreem korrektor
Couleur Caramel täitepakend – mineraalne peitekreem korrektor nr 09 golden beige
Couleur Caramel
3.5 g
Couleur Caramel täitepakend – mineraalne peitekreem korrektor nr 09 golden beige

ECOCERT sertifikaadiga mineraalne peitekreem on suurepärase katvusega toode, mis aitab varjata pigmendilaike, tumedaid silmaaluseid ning ebaühtsuseid näos.

13.50 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Raseerimiskreem
Weleda raseerimiskreem meestele
Weleda
75ml
Weleda raseerimiskreem meestele

Raseerimiskreem võimaldab põhjaliku ja pehme raseerimise ning hooldab samaaegselt näonahka.

9.50 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Weleda kinkekomplekt tsitrus
Weleda kinkekomplekt: Tsitrus
Weleda
Komplekt
Weleda kinkekomplekt: Tsitrus

Komplekti kuuluvad tsitruse niisutav kehapiim ja dušikreem. Ideaalsed tooted igapäevaseks nahahoolduseks.

31.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Otsas
Kulmupalett Blonde nr. 28
Couleur Caramel kulmupalett Blonde nr 28
Couleur Caramel
2,4 g
Couleur Caramel kulmupalett Blonde nr 28

Kulmupalett Blonde komplekti kuulub 3 värvitooni, 1 nurgaga kulmupintsel ja 1 hajutuspintsel. Tulemus on siidine, intensiivse värviga ning erakordselt mugav ja kauapüsiv.

25.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist