Tuuli Rand – Iluankeet

posted in: Blogi | 0

Tuuli Rand artisti nimega Windy Beach on 27 aastane energiline Saare neiu, kes jõuab 24h jooksul teha rohkem kui mõni terve nädala jooksul kokku ja seejuures nähes alati kaunis ja särav välja. Uurisimegi särtsakalt linalakalt, mis on tema ilu saladus ning mida põnevat on tema elus praegu toimumas.

 

MIKS EELISTAD KASUTADA LOODUSKOSMEETIKAT?

Mida vanemaks saan, seda rohkem mind huvitab mida ma enda kehasse panen ning mida ma ka selle peale määrin, kuna see ju kõik imendub siiski läbi naha sissepoole. Meeldib mõelda, et mo keha on minu kodu ehk siis tahangi olla võimalikult austav, sõbralik ja hea oma keha vastu.

 

MILLINE ON SINU HOMMIKUNE JA ÕHTUNE ILURUTIIN?

Hommikune ilurutiin on mõnus kuum dušš, juustepesu ja samal ajal kui palsam peas, siis teen näopesu Madara näopuhastusvahuga ning löpus alati karastan ennast külma veega. Kui keha kuivatatud, siis kookosõliga keha niisutus ning peale seda ALATI näokreem või näoõli, oleneb olukorrast kuidas nahk tundub parasjagu. Väga meeldib TILK! Regenerate Me näokreem, TILK! Smooth Me näoõli, Madara sära ja energiat andev näoõli või siis Dr. Hauchka näokreemid ning siis juba meik peale ja algabki päev.

Õhtune ilurituaal aga on lihtne – meik alati maha, kuna tunnen kuidas terve päeva kogutud mustus ja tolm on näos. Ilma nägu puhastamata ja meiki maha võtmata maga ei lähe! Peale näopuhastust uuesti niisutus ja magama.

Kord nädalas teen ka näomaski. Olen avastanud, et Turbliss teeb väga mõnusaid maske, mis mõjuvad põhjamaisele näonahale väga hästi.

 

MILLINE ON SINU LEMMIK ILUTOODE?

TILK! Mulle väga meeldib, kuna esiteks on tegu Saaremaise tootega ja teiseks selle koostis ja konsistents on nii mõnus, et lausa lust on peale kanda, nagu vahukreem mis on nii õhuline ja kerge. Kui sa pole proovinud, siis soovitan ja muidugi mo vaieldamatu lemmik kookosõli, mis sobib nii meigieemaldamiseks, keha niisutamiseks, juustele maski tegemiseks ja ka toiduvalmistamiseks.

 

MIS SU ELUS PRAEGU PÕNEVAT TOIMUB?

Mo elu on seiklus ju. Koguaeg midagi toimub, millest alustada?

Alustame siis sellest, et uus lugu on valmis ning ootab nüüd vinget visuaali, mille idee realiseerimisega hetkel tegelen ning juba paari kuu jooksul loodan seda ka kõigile esitleda. Muidu esinen ja laulan koguaeg – järgmisena näiteks 11.novembril, mil toimub Noortebänd 2017, kus mul on au teha ava-act ning ühtlasi olen ka žuriis.

 

TUULI 5 LEMMIKUT SINU LOODUSKOSMEETIKA E-POEST

Appi kui raske on valida ainult 5, sest tahaks tegelt kõike, kuid praeguse seisuga:

1. TILK! Regenerate Me näokreem 

2. Turbliss Bioaktiivne pinguldav ja toniseeriv näomask

3. Madara Näopuhastusvaht

4. Nutrisslimil on väga palju häid toidulisandeid, oma lemmikuks valisin Nutrisslim Maca juure pulbri

5. Dr. Hauschka mis iganes toode ja ikka on hea! Jällegi, nii raske valida, kuid praegu valisin Dr. Hauschka üldise näotooniku

 

 

Leave a Reply