Signe Seebid naturaalsetel kehaõlidel on SPF (päikesekaitsefaktori) omadused. Vaarikaseemneõli pakub kaitset nii UVA – kui ka UVB – kiirte eest ning sisaldab kõigist looduslikest õlidest kõige kõrgemat päikesekaitsefaktorit SPF 30 – 45.

Signe Seebid Päevitusõli koosneb kasulikest naturaalsetest õlidest, mis loovad koos päikesega nahale ühtlase ja kauni jume. Sisaldab kookosõli, mis niisutab nahka ja porgandiõli annab tooni. Vaarikaseemneõli koos E-vitamiiniga kaitseb ja turgutab.

Porgandiõli on vitamiinirikas naha ja juuste toonik, sisaldades A, B, C, D ja E vitamiine. Õli on ideaalne päevituse kinnitamiseks ning naha niisutamiseks pärast päikese käes viibimist, porgandiõli kaitseb vaid UVB-kiirte eest (päikesepõletuse sümptomid) ning omab kaitsefaktorit SPF 25.

-20%
Porgandiõli
Signe Seebid
50ml
Porgandiõli

Vitamiinirikas porgandiõli on naha ja juuste toonik, sisaldades A, B, C, D ja E vitamiine.

8.90  7.12 
Lisa soovinimekirja
Telli
-20%
Vaarikaseemneõli
Vaarikaseemneõli
Signe Seebid
50ml
Vaarikaseemneõli

Vaarikaseemneõli on suurepärane suveõli, sisaldades looduslikku UV filtrit rohkem kui teised kehaõlid. Vaarikaseemneõlis on võrreldes teiste kehaõlidega väga suur E-vitamiini osakaal, mis toidab nahka, parandab naha elastsust ning aitab nahal taastuda.

11.90  9.52 
Lisa soovinimekirja
Telli
-20%
Päevitusõli
Signe Seebid
100ml
Päevitusõli

Päevitusõli loob koos päikesega nahale ühtlase ja kauni jume. Kookosõli niisutab nahka ja porgandiõli annab tooni. Vaarikaseemneõli koos E-vitamiiniga kaitseb ja turgutab.

13.90  11.12 
Lisa soovinimekirja
Telli