Sinu Looduskosmeetika jagab oma sünnipäevanädalal kingitusi!

posted in: Blogi | 0

 

Sinu Looduskosmeetika saab 1 aastaseks ja sel puhul jagame terve nädala kingitusi! Kingitusteks anname ülipopulaarsed Korea näohooldussarja Whamisa lehtmaskid. Iga üle 30€ tellimusega anname kingituseks kaasa ühe lehtmaski, üle 60€ tellimusega kaks lehtmaski, üle 90€ tellimusega 3 lehtmaski jne.

 

 

KINGITUSTE VALIKUS ON KOLM IMELIST WHAMISA LEHTMASKI:

 

  1. Fermenteeritud Seemnete ja Riisiga lehtmask näole on ökoloogiline hüdrogeelmask lactobacillusega, mis puhastab nahka koheselt. Orgaaniliste seemnete ja riisiga hüdrogeeli mask on ainulaadne kvaliteedi segu kääritatud taimeekstraktidest, mis siluvad kortse, tugevdavad nahka ja teevad selle pehmeks. Riisi, soja ja kaera ekstraktid aeglustavad naha vananemist ja kirgastavad. Vaata lähemalt SIIT!

 

 

  1. Fermenteeritud Puuviljade ja Tomatiga lehtmask näole on ökoloogiline hüdrogeelmask lactobacillusega, mis puhastab nahka koheselt. Toidab, niisutab ja annab sära. Õuna, kiivi, banaani ja tomati fermenteeritud ekstraktid muudavad naha selgemaks ja siluvad. Sarapuupähkliõli tasakaalustab rasu tootmist ja ahendab poore. Tulemused on näha kohe peale maski tegemist. Vaata lähemalt SIIT!

 

 

  1. Fermenteeritud Lillede ja Aloe Maculata lehtmask näole on ökoloogiline hüdrogeelmask lactobacillusega, mis puhastab nahka koheselt. Mask sisaldab näiteks rohelise tee, võilille, krüsanteemi ja lootose ekstrakte. Fermenteeritud, antioksüdante sisaldavad ekstraktid kaitsevad nahka ja takistavad enneaegset vananemist, muutes naha pehmeks ja elastseks. Vaata lähemalt SIIT!

 

 

Vali ise, millist maski soovid kingituseks saada. Selleks tuleb kirjutada kassas tellimuse alla lisainfo lahtrisse, millist maski soovite.

 

Kampaania kestab 5.-10. juuni.

Leave a Reply